Prodej stavebního pozemku 1 380 m2

Černošice, okr. Praha-západ

Nabídka nemovitostí | Prodej stavebního pozemku, Černošice, okr. Praha-západ

Aktualizace: 25. 7. 2023

15 990 000 Kč

Včetně realitního a právního servisu.
Neplatíte nám žádnou provizi,
naše služby jsou pro kupující zcela zdarma! 

Přehrát video

Popis nemovitosti

Exkluzivní nabídka stavebního pozemku s potenciálem krásného bydlení v oblíbené lokalitě s dobrou dostupností hlavního města Prahy.

Pozemek o ploše 1 380 m2 se nachází v katastrálním území obce Černošice, v okrese Praha-západ. Celková zastavitelnost je 30%. Je dobře přístupný po obecní komunikaci a disponuje přípojkami elektřiny, plynu, vody a kanalizace.

K pozemku je vydáno stavební povolení pro výstavbu nepodsklepeného dvoupodlažního rodinného domu s garážovým stáním. Je na zvážení nového majitele, jestli bude projekt realizovat nebo jestli pozemek využije pro výstavbu vlastního záměru.

Jde o skvělou příležitost realizovat své sny o bydlení v krásné a oblíbené lokalitě v dosahu přírody, a přesto jen malý kousek od velkoměsta. Neváhejte a kontaktujte nás pro více informací! Kompletní financování Vám samozřejmě zajistíme.

Lokalita

Černošice jsou město ve Středočeském kraji, v okrese Praha-západ. Leží při jihozápadním okraji Prahy asi 18 km jihozápadně od jejího centra, 5 km od Zbraslavi, na levém břehu Berounky. Město je tvořeno třemi částmi: Horní Černošice, Dolní Mokropsy a Vráž. Žije zde přibližně 7 600 obyvatel.

Občanská vybavenost je velmi dobrá: v okolí se nachází základní i mateřské školy, ordinace praktických lékařů, stomatolog, Tesco Supermarket, Eso Market, restaurace, kavárna, fitness, dětská hřiště. Dopravní dostupnost je výborná. Černošice jsou přístupné po silnici I/4, která je součástí dálnice D4 spojující Prahu s Plzní. Místní autobusové linky spojují Černošice s různými částmi Prahy a okolními obcemi v okrese Praha-západ. Dále je k dispozici také vlakové spojení. Železniční stanice Černošice leží na trati Praha – Beroun, která je součástí pražského integrovaného dopravního systému.

Stáhněte si prezentaci nemovitosti
a pošlete ji svým přátelům nebo kolegům...