Moje služby

Na začátku všeho bude osobní schůzka, na které vám představím sebe a své služby. Velmi rád vás pozvu třeba na výbornou kávu… Vy mi na oplátku řeknete vše o vaší nemovitosti a o plánech, které s ní máte. Pokud nalezneme společný průsečík mezi vaší představou a mými službami, pustíme se do toho. Podívejte se, co bude následovat…

1. Prohlídka nemovitosti

Naším prvním krokem je důkladné seznámení se s každým aspektem vaší nemovitosti.

Nepodceňujeme žádný detail – od stáří, stavu a vybavení nemovitosti až po charakteristiku okolí, včetně občanské vybavenosti a dostupnosti dopravy. Chceme získat úplný obraz, který nám umožní stanovit realistickou prodejní cenu a strategii prodeje.

V rámci této první fáze vytvoříme profesionální odhad vaší nemovitosti.

2. Příprava nemovitosti

Za účelem dosažení maximální atraktivity vaší nemovitosti ji důkladně připravíme ještě před tím, než ji nabídneme k prodeji nebo pronájmu.

Věříme, že první dojem je klíčový a proto se zaměříme na každý detail, který může zvýšit přitažlivost vaší nemovitosti. Pečlivě zhodnotíme, jak můžeme nejlépe prezentovat její silné stránky a minimalizovat případné nedostatky. Pokud je to potřeba, můžeme zajistit home staging, což je profesionální úprava interiéru.

V rámci této přípravy zajistím i průkaz energetické náročnosti budovy.

3. Profesionální nafocení nemovitosti

Profesionální fotografie podpoří první dojem, který potenciální kupci nebo nájemci získají o vaší nemovitosti. Zvýrazní nejen estetické aspekty, ale také funkčnost a potenciál prostoru.

Chápeme, že poutavé a zároveň reálné fotografie jsou klíčem k přitáhnutí pozornosti a zvýšení zájmu o nemovitost. Kvalitní fotografie budou motivovat zájemce k prohlídce a mohou vést k rychlejšímu prodeji nebo pronájmu za atraktivnější cenu.

Je to ta nejlepší investice vedoucí k úspěchu realitního obchodu.

4. Natočení profesionální videoprohlídky nemovitosti

Profesionální videoprezentace nemovitosti je neocenitelným nástrojem pro úspěšný prodej nebo pronájem. Vytvoříme kvalitní videoprohlídku, která dokáže přenést jedinečnou atmosféru a charakter vaší nemovitosti.

Potenciálním kupcům nebo nájemcům umožníme virtuálně prozkoumat jak exteriér, tak i interiér, a to včetně oblíbených záběrů z dronu. Snažíme se zachytit nejen vzhled, ale i atmosféru a pocit, který váš domov nebo komerční prostor nabízí.

5. Virtuální prohlídka nemovitosti

Virtuální prohlídka je inovativním způsobem, jak umožnit potenciálním zájemcům podrobně prozkoumat vaši nemovitost z pohodlí svého domova. S virtuální prohlídkou jdou prezentace nemovitostí ještě dále.

Virtuální prohlídka umožňuje zájemcům pohybovat se po interiéru i exteriéru a detailně si prohlédnout jednotlivé místnosti a prostory. Mohou prozkoumat nemovitost vlastními tempem, a to dokonce i záběry z různých úhlů, což vytváří skutečný pocit přítomnosti. Umožní jim to vytvořit si reálný pocit z nemovitosti a rozšířit jejich zážitek z prohlídky na novou úroveň.

6. Inzerce nemovitosti na realitních serverech

V dnešní době je prodej nebo pronájem nemovitosti nerozlučně spojen s online realitními portály, jako jsou například sreality.cz, reality.idnes.cz a desítky dalších. Inzerce na realitních serverech je samozřejmě pro mnoho realitních profesionálů denní rutinou, a já v této oblasti nejsem výjimkou. S přesvědčením o klíčové roli těchto platforem v realitním světě pečlivě připravím prezentaci vaší nemovitosti tak, aby byla v souladu s vysokými standardy těchto serverů. Vaše nemovitost bude mít na realitních serverech profesionální profil, který zájemce zaujme.

7. Profesionální online marketing nemovitosti

Online marketing je klíčovým faktorem pro úspěch v dnešní digitální době. I pro vaši nemovitost to bude jeden ze stěžejních nástrojů pro podporu prodeje. Tato stránka bude obsahovat širokou škálu informací, které zájemce potřebují, ať už jde o fotografií, video prohlídky nebo virtuální prohlídky. Zajistíme tak, že zájemci budou mít možnost získat komplexní pohled na vaši nemovitost na jednom místě. Postarám se o reklamu na sociální sítích Facebook a Instagram a dalších. Kromě toho zajistím PPC kampaně na vyhledávačích Google a Seznam, podpořené efektivním retargetingem, abychom zajistili, že vaše nemovitost bude dostatečně viditelná v online prostoru.

8. Vytvoření profesionální webové prezentace

Webová prezentace bude cílovou stránkou, na kterou budou směřovat všechny online reklamy z PPC a sociálních sítí.

Stránka bude obsahovat širokou škálu informací, ať už jde o fotografie, video prohlídky nebo virtuální prohlídky. Zajistíme tak, že zájemci budou mít možnost získat komplexní pohled na vaši nemovitost na jednom místě.

Poutavě napsané texty představí důležité aspekty nemovitosti a ukážou jim jasný obraz o tom, co nabízí.

9. Příprava a realizace offline marketingových materiálů

I přes rostoucí význam online marketingu může mít offline propagace výrazný vliv na úspěšnost prodeje nebo pronájmu.

Inzertní plachta na samotné nemovitosti může zaujmout kolemjdoucí a upoutat pozornost, zatímco profesionální prodejní leták poskytne potenciálním zájemcům detailní informace. Dále můžeme oslovit potenciální zájemce adresným dopisem, který upozorní na jedinečnost a výhody vaší nabídky. Tímto způsobem rozšíříme dosah a oslovíme i ty, kteří mohou být mimo dosah online kampaní.

10. Realizace prohlídek nemovitosti se zájemci

Realizace prohlídek s potenciálními zájemci je klíčovým krokem v procesu prodeje nebo pronájmu nemovitosti. Zaručuji vám naprostou profesionalitu.

Postarám se o koordinaci, komunikaci a přípravu zájemců na prohlídky, tak abych zajistil plynulý průběh a pozitivní zážitek pro všechny zúčastněné strany.

Mé dlouholeté zkušenosti z realitní praxe umožňují řešit i náročné situace s lehkostí a profesionalitou

11. Kompletní právní servis

Bezchybně vytvořené smlouvy jsou základem pro úspěšný průběh prodeje vaší nemovitosti.

Naši zkušení kolegové připraví rezervační a kupní smlouvy, smlouvy o smlouvě budoucí kupní a smlouvu o advokátní úschově finančních prostředků. Vykomunikuji případné připomínky s klienty a zařídím jejich zapracování.

Budu se účastnit procesu podpisu smluv, abych se ujistil, že vše probíhá hladce a transparentně.

12. Zajistím kompletní financování kupujícím

Zajištění finančních prostředků může být komplexní a náročný proces, se kterým umíme kupujícím pomoci.

Naši finanční poradci jim budou k dispozici a provedou je celým procesem získání potřebných finančních prostředků.

Nabídneme jim nejlepší možnosti financování, provedeme je procesem žádosti a pomůžeme se všemi nutnými kroky a dokumentací a tento proces plynule sladím s realizací prodeje vaší nemovitosti.

13. Spolupráce při předávání nemovitosti

Předávání nemovitosti je důležitým okamžikem pro prodávajícího i nového majitele nemovitosti. Jsem tady, abych poskytl všechnu potřebnou podporu. Budu osobně přítomný při samotném předávání nemovitosti, abych se postaral o každý detail.

Vytvořím předávací protokol, který pečlivě dokumentuje stav nemovitosti a veškeré důležité informace. Pomůžu s přepisem energií a dalšími administrativními úkony, abych zajistili plynulý a bezproblémový přechod nemovitosti do rukou nového majitele.