Prodej stavebního pozemku 1 311 m2

Klínec, okr. Praha-západ

Nabídka nemovitostí | Prodej pozemku, Klínec, Praha-západ

Aktualizace:20. 3. 2024

10 750 000 Kč

Včetně realitního a právního servisu.
Neplatíte nám žádnou provizi,
naše služby jsou pro kupující zcela zdarma! 

Přehrát video

Popis nemovitosti

Exkluzivní nabídka krásného stavebního pozemku o rozloze 1 311 m2, který se nachází v atraktivní lokalitě Prahy-západ, v katastrálním území obce Klínec. Součástí nabídky je vypracovaný projekt na moderní dvoupodlažní rodinný dům s garáží. Pozemek leží v klidné části obce a bezprostředně navazuje na místní komunikaci. Na hranici pozemku je veřejný vodovod, kanalizace a elektroměrová skříň. 

Pozemek se nachází v zóně B – plochy pro bydlení, a je určený pro výstavbu rodinného domu. Koeficient zastavění pozemku je max. 25%, koeficient zeleně min. 50%, s parkováním vozidel na pozemku.

Rádi vám zajistíme realizaci stavby rodinného domu na klíč dle přiložené vizualizace nebo podle vašeho vlastního projektu.

Pokud hledáte krásné a klidné místo k životu, v oblíbené lokalitě s dobrou dostupností hlavního města Prahy, je tato nabídka určena právě pro vás. Neváhejte mě kontaktovat.

Lokalita

Obec Klínec se nachází v okrese Praha-západ, ve Středočeském kraji, asi 7 km jižně od města Černošice. Žije zde přibližně 800 obyvatel.

V obci je základní občanská vybavenost: mateřská školka, hřiště, restaurace a obchod s potravinami. Další občanská vybavenost je k dispozici v nedalekém Mníšku pod Brdy nebo v pražské Zbraslavi.

Obec je dostupná silnicí III. třídy. Okrajem území obce prochází železniční Praha – Vrané nad Vltavou – Dobříš. Železniční zastávka Klínec leží ve vzdálenosti 1,5 km od obce. Autobusová doprava je zajištěna ve směru Dobříš, Mníšek pod Brdy, Praha a Řitka. Samotný pozemek je dostupný 3 min jízdy autem z D4, autobusová zastávka PID s přímým spojením na Smíchovské nádraží (cca 18 min.) je v dochozí vzdálenosti.

Stáhněte si prezentaci nemovitosti
a pošlete ji svým přátelům nebo kolegům...