Pronájem domu 139 m2, pozemek 349 m2

Labuťská, Praha, Hostavice

Nabídka nemovitostí | Pronájem domu, Labuťská, Praha

Aktualizace: 1. 11. 2023

45 000 Kč/měs.

Měsíční zálohy na služby činí 2 000 Kč/měs. (voda, poplatky za komunální odpad). Elektřinu si nájemce převádí na sebe – díky FVE je spotřeba velmi příznivá. Možnost využívání internetu za poplatek 450 Kč/měs. Vrátná kauce ve výši dvou nájmů, provize RK ve výši jednoho nájmu. 

Přehrát video

Popis nemovitosti

Exkluzivní nabídka pronájmu krásného rodinného domu v atraktivní lokalitě Prahy, v Hostavicích. Tento moderní dvoupodlažní dům, který se nachází na pozemku o rozloze 349 m2, nabízí budoucím nájemcům prostorné a chytře navržené bydlení na celkové užitné ploše 139,3 m2.

Dispozice domu 6+kk je ideální pro pohodlné bydlení i větší rodiny. V prvním nadzemním podlaží se nachází vstupní hala, prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem, další pokoj, koupelna se sprchovým koutem a samostatné WC. Celková užitná plocha prvního podlaží činí 68,16 m2. K dispozici je také garáž o ploše 19,27 m2 a prostorná venkovní terasa o rozloze 26,7 m2, která nabízí možnost klidného posezení s rodinou a přáteli.

Druhé nadzemní podlaží, přístupné po elegantním dřevěném schodišti, nabízí chodbu, ložnici s vlastní šatnou a koupelnou s toaletou a sprchovým koutem, tři pokoje, další koupelnu s vanou a samostatné WC. Užitná plocha druhého podlaží činí 71,17 m2. Z ložnice a jednoho z pokojů je přístupná terasa o ploše 11,46 m2.

Rodinný dům byl postaven v roce 2018 a je ve skvělém stavu, který odpovídá novostavbě. Zateplená konstrukce, okna trojskla, venkovní elektrické žaluzie, plovoucí podlahy, dlažba v koupelnách, tři klimatizační jednotky a centrální vysavač – to vše je součástí moderního vybavení tohoto domu. Topení je zajištěno BMR jednotkou, vytápění je podlahové. Napojení na FTV. Voda je obecní, kanalizace veřejná, elektřina 230 V a 400 V. Energetická náročnost budovy odpovídá třídě B – Velmi úsporná, což zaručuje nízké provozní náklady. K domu náleží dvě venkovní parkovací stání.

Pokud hledáte moderní rodinné bydlení v atraktivní lokalitě v blízkosti přírody, a přitom upřednostňujete řešení s nízkými provozními náklady, je pro vás tato nabídka tou správnou příležitostí. Krásný dům, který vás okouzlí a ve kterém vaše rodina najde skutečný domov.

Dispozice:

6+kk

Vlastnictví:

Osobní

Stavba:

Dřevo

Stav objektu:

Novostavba

Typ objektu:

Patrový

Poloha objektu:

V bloku

Umístění objektu:

Centrum obce

Zástavba:

Obytná

Podlaží:

2.NP

Užitná plocha:

139,3 m2

Terasa:

26,7 m2 + 11,46 m2

Garáž:

19,27 m2 + 2x parkovací stání

Voda:

Obecní vodovod

Elektřina:

230 V, 400 V, FTV

Plyn:

Ne

Odpad:

Veřejná kanalizace

Topení:

BMR jednotka, podlahové

Internet:

Ano

Kabelová televize:

Ano

Silnice:

Ano

MHD:

Ano

Autobus:

Ano

Půdorys nemovitosti

Lokalita

Hostavice je městská čtvrť a katastrální území Prahy, součást městské části Praha 14 v městském obvodu Praha 9. Počet obyvatel je přibližně 3 800.

Hostavice jsou pražskou čtvrtí s nejpestřejší přírodou vůbec. Na jejich území nalezneme jak les, tak i potoky, suchý poldr Rokytka s mokřady a přírodní rezervaci Na Pískovně. Suchý poldr Čihadla je největší realizovaný hydro-ekologický projekt v Praze. Koryto Rokytky bylo přetvořeno do přírodní podoby s meandry, mokřady a umělými tůňkami. I soutok se Svépravickým potokem byl posunut dále po toku a Svépravický potok tak protéká po okraji lesa přímo mezi kmeny stromů. Navíc se Hostavice nachází přímo na okraji přírodního parku Klánovice – Čihadla. Je to čtvrť, která v současné době spojuje výhody města i vesnice.

Občanská vybavenost je dobrá: v okolí se nachází mateřská a základní škola, ordinace lékařů, lékárna, obchody a restaurace, fitness a dětská hřiště. Dopravní dostupnost je zajištěna autobusovou dopravou PID.

Stáhněte si prezentaci nemovitosti
a pošlete ji svým přátelům nebo kolegům...