Prodej vily 5+kk 425 m2, pozemek 947 m2

K Běchovicům, Praha-Koloděje

Nabídka nemovitostí | Prodej vily, K Běchovicům, Praha

Aktualizace: 25. 5. 2023

35 790 000 Kč

Včetně realitního a právního servisu.
Neplatíte nám žádnou provizi,
naše služby jsou pro kupující zcela zdarma! 

Přehrát video

Popis nemovitosti

Exkluzivní nabídka novostavby rodinné vily o dispozici 5+kk, která se nachází v pražských Kolodějích, v ulici K Běchovicům. Dům nabízí na dvou nadzemních a jednom podzemním podlaží celkovou užitnou plochu 425,12 m². Leží na pozemku o celkové rozloze 947 m2.

V 1. nadzemním podlaží se za vstupními dveřmi s biometrickým přístupem (otisk prstu) nachází chodba, po jejíž pravé straně je průchozí šatna se vstupem do garáže pro dva vozy. Z navazující hlavní chodby je přístupný prostorný obývací pokoj s kuchyní, s výstupem na zastřešenou terasu a zahradu, dále pokoj pro hosty (pracovna), denní koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem, toaletou a pisoárem.

2. nadzemní podlaží je přístupné po schodech z hlavní chodby. Z galerie je možné vejít na krytou severní terasu, kde je plánována zelená střecha a vířivka, dále do dvou dětských pokojů, dětské koupelny s vanou a sprchovým koutem, umyvadlem, toaletou a s výstupem na jižní terasu. Za oddělenou chodbičkou se nachází ložnice rodičů, s výstupem na jižní terasu, koupelna s vanou a sprchovým koutem (walk in), umyvadlem a toaletou, a prostorná šatna s trezorem. 

V 1. podzemní podlaží se za spojovací chodbou nachází menší chladný sklad, prostorná ústřední místnost, sloužící jako herna/posilovna, a z ní po jedné straně další sklad a technická místnost připravená pro technologii bazénu a úpravu vody.

Inteligentní a funkční řešení domácnosti

Nemovitost byla navržena známým brněnským architektem Martinem Karešem a jeho architektonickou kanceláří Kareš Arch. Celkové řešení vyniká důrazem na multifuknční využití celého domu a jeho okolí.

Projekt byl tvořen tak, aby byl maximálně vybavený technologiemi, ale majitel neměl příliš mnoho práce s jeho ovládáním. Proto byl také navržen s domácí automatizací Loxone, díky které se nemusíte o nic starat. Ovládáte jen to, co opravdu potřebujete.

Ovládání je velmi jednoduché a aplikace ve vašem mobilu je samozřejmostí. Bylo tady myšleno opravdu na vše: od ovládání osvětlení, stínění, topení, chlazení, větrání, zvlhčování vzduchu, alarmu, přístupu, závlahy, až po ovládání hudby, kterou máte díky Audio Multiroom rozvedenu po celém domě.

Luxusní kuchyň

Kuchyňská linka byla vyrobena na zakázku v hodnotě 500 000 Kč a dominuje jí ostrůvek s pracovní deskou vz Technistone. Je vybavena vším, co potřebujete: kombinovanou troubou – konvektomatem, vestavěnou lednicí, myčkou, mikrovlnnou troubou, vakuovací zásuvkou, ohřevnou zásuvkou, vestavěným atomatickým kávovarem, digestoří s venkovním vývodem par, indukčními deskami a kontaktním grilem Tepan Yakki. Všechny tyto spotřebiče jsou od značky Siemens, špičkové řady StudioLine. Od obývacího pokoje je kuchyňská část oddělena ostrůvkem, kde je malý bar se dvěma židlemi.

Za kuchyní je po levé straně důmyslně skrytá technická místnost s prádelnou se shozem na prádlo, zvlhčovačem vzduchu a rekuperační jednotkou. Po pravé straně je další skrytá místnost, fungující jako spíž s velkou americkou lednicí a výrobníkem ledu. Tyto místnosti jsou přístupné dveřmi v dekoru kuchyňské linky.

Použité materiály

Při stavbě byly použity funkční vápenopískovcové cihly, šedý grafitový polystyren o tloušťce 20-38 cm, který má o 20% lepší tepelně izolační vlastnosti. Rovná zateplená střecha má tloušťku 23 až 34 cm. Potrubí od značky Rehau s protihlukovou úpravou. Moderní trojskla s hliníkovými rámy značky HEROAL, s venkovními žaluziemi, atypické dveře s výškou 2,2 m. Na podlahách v 1.NP, 1.PP a v dětských pokojích vysoce kvalitní průmyslový vinyl, který má delší životnost než klasický. V ostatních místnostech je použit koberec a v koupelnách velkoformátové dlažby.

Koupelny jsou vybaveny sanitou a doplňky od značek Grohe, Hansgrohe, Villeroy & Boch v hodnotě 700 000 Kč. V koupelnách, ve spíži, v prádelně a technické místnosti je nábytek na míru v hodnotě 500 000 Kč. Osvětlení domu v celkové hodnotě 600 000 Kč.

Elektřina 400V. Voda z obecního vodovodu, na pozemku 70m hluboký vrt a retenční nádrž na dešťovou vodu o objemu 16 m3. Vytápění je řešeno tepelným čerpadlem vzduch/voda, umístěným na střeše domu. Topení je podlahové, v koupelnách a v prádelně jsou navíc elektrické topné žebříky. V celém domě je rozvedena klimatizace i vzduchotechnika. Do domu je zaveden plyn, který se v současné době nevyužívá. V celém domě je rozvedena klimatizace i vzduchotechnika. V technické místnosti je rekuperační jednotka se zvlhčovačem, který hlídá optimální vlhkost vzduchu v celém domě. Kanalizace je obecní. Internet je rozveden sítí do všech místností včetně bezdrátové wi-fi po celém domě a okolí. Bezpečnost je zajištěna prostřednictvím alarmu Jablotron s připojením na PCO.

Dům není zcela dokončen, zbývá položení venkovní dlažby, podlahové krytiny terasy, oplocení. Je připravena instalace bazénu, venkovní vířivky na horní terase, kamerového systému, FVE a závlahy. Dokončení je zcela dle představ a v režii nového majitele.

Dispozice:

5+kk

Vlastnictví:

Osobní

Stavba:

Cihlová

Stav objektu:

Novostavba

Typ objektu:

Patrový

Poloha objektu:

Samostatný

Umístění objektu:

Centrum obce

Zástavba:

Obytná

Podlaží:

2.NP, 1.PP

Užitná plocha:

425 m2

Pozemek:

947 m2

Parkování:

Garáž pro 2 vozy

Voda:

Dálkový vodovod

Elektřina:

230 V, 400 V

Plyn:

Plynovod

Odpad:

Veřejná kanalizace

Topení:

Tepelné čerpadlo vzduch/voda

Internet:

Ano

Kabelová televize:

Ano

Silnice:

Ano

MHD:

Ano

Autobus:

Ano

Půdorys nemovitosti

Lokalita

Koloděje jsou městská čtvrť a katastrální území Prahy, tvořící území městské části Praha-Koloděje. Žije zde přibližně 1 600 obyvatel. Občanská vybavenost je základní: mateřská škola a první stupeň základní školy. Druhý stupeň základní školy mohou děti navštěvovat ve vedlejších městských částech např. v Praha – Dubeč, Újezd nad Lesy, Klánovice, Uhříněves. K dispozice je dětské hřiště, fotbalové hřiště a tenisové kurty, obchod se smíšeným zbožím, pizzerie, hostinec a park Skála.

Spojení je zajištěno autobusovou dopravou Pražské integrované dopravy, ke stanici metra Skalka. Příměstská linka vedoucí z Říčan pokračuje přes Koloděje do Újezdu nad Lesy a umožňuje také návaznost na železniční stanici Praha-Klánovice; dále pokračuje až ke stanici metra Černý Most.

Stáhněte si prezentaci nemovitosti
a pošlete ji svým přátelům nebo kolegům...