Prodej stavebního pozemku 1 815 m2

Živohošť, Křečovice, okr. Benešov

Nabídka nemovitostí | Prodej stavebního pozemku, Živohošť, Křečovice

Aktualizace: 4. 5. 2023

3 990 000 Kč

Včetně realitního a právního servisu.
Neplatíte nám žádnou provizi,
naše služby jsou pro kupující zcela zdarma! 

Přehrát video

Popis nemovitosti

Prodej souboru krásných pozemků o celkové ploše 1 815 m2 v obci Křečovice, k. ú. Živohošť, v okrese Benešov. Předmětem prodeje jsou pozemky parcelní č. St. 71/1 – zastavěná plocha a nádvoří, o výměře 1 248 m2 a 1390/2 – ostatní plocha, o výměře 567 m2. Na pozemku se nachází stavba určená k totální rekonstrukci nebo ke zbourání a na jejím půdorysu výstavby nové stavby.

Pozemky se nachází v zóně Z19 – zastavitelná plocha, při maximální zastavitelnosti 100 m2. Na pozemek je přivedena elektřina, odpad je řešený septikem, vodu bude nutné řešit vlastní studnou.

Pokud hledáte jedinečnou možnost bydlení v nádherné lokalitě Povltaví, nenechte si ujít tuto nabídku. Kompletní financování Vám samozřejmě zajistíme. NEPLATÍTE NÁM ŽÁDNOU PROVIZI, NAŠE SLUŽBY JSOU PRO KUPUJÍCÍ ZCELA ZDARMA!

Lokalita

Živohošť je vesnice v Povltaví, ležící na obou březích Vltavy. Levobřežní část (někdy též Stará Živohošť) patří do katastrálního území Křeničná obce Chotilsko v okrese Příbram. V roce 2011 zde trvale žilo třináct obyvatel. Pravobřežní katastrální území a evidenční část obce Živohošť je součástí obce Křečovice v okrese Benešov. Hlavní rekreační část, obklopená zákrutou přehradní nádrže, se jmenuje Nová Živohošť.

Spojení mezi Starou a Novou Živohoští napříč přehradní nádrží zajišťuje čtyřikrát denně lodní linka Lodní dopravy Slapy. Obě části Živohoště leží na území obsluhovaném Pražskou integrovanou dopravou. Do levobřežní Staré Živohoště zajíždí celoročně v pracovních dnech autobusová linka 439 z Nového Knína, do pravobřežní Nové Živohoště i přes větší trvalé osídlení jezdí autobusová linka 454 z Benešova celotýdenně pouze v letní sezóně (s výjimkou jediného celoročního ranního spoje).

Stáhněte si prezentaci nemovitosti
a pošlete ji svým přátelům nebo kolegům...