Prodej rodinného domu 270 m2, pozemek 727 m2

Nám. Prokopa Velkého, Žatec

Nabídka nemovitostí | Prodej rodinného domu, Nám. Prokopa Velkého, Žatec

Aktualizace: 20. 8. 2023

7 650 000 Kč

Včetně realitního a právního servisu.
Neplatíte nám žádnou provizi,
naše služby jsou pro kupující zcela zdarma! 

Přehrát video

Popis nemovitosti

Exkluzivní nabídka rodinného domu, který se nachází v památkové zóně v centru Žatce, v ulici Nám. Prokopa Velkého. Dvoupodlažní dům s podzemním podlažím, stojí na pozemku o ploše 727 m2, a byl postaven v roce 1888. Na celkové ploše 270 m2 nabízí novému majiteli dvě samostatné bytové jednotky a prostorný suterén.

Na 1.NP se nachází bytová jednotka o dispozici 3+1. Z prostorné chodby je přístupná kuchyň s vybavenou kuchyňskou linkou, pokoj, spíž, a hlavní koupelna s vanou a sprchovým koutem. Z kuchyně je potom možné vstoupit do další koupelny a dále do obývacího pokoje, na který navazuje ložnice. Pokoje jsou průchozí.

Bytová jednotka na 2.NP, o dispozici 4+kk, nabízí velkorysý obývací pokoj s kuchyňským koutem, s moderní vybavenou kuchyňskou linkou, ložnici, vedle které je praktická šatna, dva velké samostatné pokoje a toaletu s bidetem.

V suterénu se nachází sklepní prostor a kotelna.

Dům procházel částečnými rekonstrukcemi, při kterých byla renovována střecha, včetně střešních oken a zateplení. v 1.NP byly zrekonstruovány podlahy a stropy. 2.NP bylo kompletně rekonstruováno a zatepleno. Všechna okna jsou plastová, nové rozvody elektřiny, vody a tepla. Na podlahách je PVC, koberce a dlažby. Voda je z obecního vodovodu, kanalizace je veřejná. Elektřina 230 V a 400 V. K vytápění slouží moderní kotel na tuhá paliva, je možné připojení na plynovod.

Součástí nemovitosti je nádherná, pečlivě udržovaná zahrada, která vás okouzlí. Ideální místo pro trávení volných chvil s rodinou a s přáteli, nebo pro klidnou relaxaci. Pro malé obyvatele je určeno dětské hřiště. K dispozici je kryté venkovní parkovací stání, dále je možné zaparkovat dva vozy volně ve dvoře. Parkování před domem není zpoplatněno.

Jedná se o velmi zajímavou nemovitost s potenciálem vícegeneračního bydlení nebo i možností spojení bydlení a podnikání. Dům stojí v samotném centru města, v těsné blízkosti náměstí. Dostupnost veškeré infrastruktury, škol, obchodů a veřejné dopravy zajišťuje pohodlný a bezproblémový život pro vás i vaši rodinu. Nezmeškejte tuto jedinečnou příležitost a kontaktujte nás co nejdříve pro více informací a prohlídku.

Kompletní financování Vám samozřejmě zajistíme. Neplatíte nám žádnou provizi, naše služby jsou pro kupující zcela zdarma!

Dispozice:

3+1, 4+kk

Vlastnictví:

Osobní

Stavba:

Cihlová

Stav objektu:

Dobrý

Typ objektu:

Patrový

Poloha objektu:

Samostatný

Umístění objektu:

Centrum obce

Zástavba:

Obytná

Podlaží:

2.NP a 1.PP

Užitná plocha:

270 m2

Pozemek:

727 m2

Sklep:

Ano

Parkování:

Kryté venkovní parkovací stání

Voda:

Dálkový vodovod

Elektřina:

230 V, 400 V

Plyn:

Plynovod

Odpad:

Veřejná kanalizace

Topení:

Teplovodní - kotel na tuhá paliva

Internet:

Ano

Kabelová televize:

Ano

Vlak:

Ano

Silnice:

Ano

MHD:

Ano

Autobus:

Ano

Půdorys nemovitosti

Lokalita

Žatec je město na severozápadě Česka, v Ústeckém kraji, v okrese Louny. Leží na řece Ohři. Žije zde přibližně 19 tisíc obyvatel, což ze Žatce činí největší město okresu. Město leží v jihozápadní části Ústeckého kraje na jižním okraji Mostecké pánve v podhůří Doupovských hor. Jižně od města se rozkládá přírodní park Džbán. Proti proudu řeky Ohře se nachází Vodní nádrž Nechranice s nejdelší sypanou hrází ve střední Evropě.

Nemovitost se nachází v samotném centru města, v těsné blízkosti náměstí. Občanská vybavenost je výborná: ve městě se nachází základní i mateřská škola, nemocnice, ordinace lékařů, Obchodní Centrum Kaufland, které zahrnuje obchody Takko, Sportisimo, Kik, Elektro, Dračík, Jysk a další. Dále zde funguje Tesco, Lidl, Penny Market, Norma, Exe, ArmyShop, kavárny, cukrárny, čajovna a skateshop. Ve městě je koupaliště s wellnes centrem a sportovištěm, město disponuje 2 fotbalovými hřišti, z toho jedno je přístupné pro veřejnost. Dále je zde digitální, 3D a letní kino, divadlo, nahrávací studio apod.

Žatcem vede silnice I/27, na kterou se v něm napojují silnice II. třídy: II/225, II/250 a II/227. Z železničních tratí městem prochází železniční tratě Žatec–Obrnice, Lužná u Rakovníka – Chomutov a Plzeň–Žatec, které se křižují ve stanici Žatec.

Stáhněte si prezentaci nemovitosti
a pošlete ji svým přátelům nebo kolegům...