Prodej domu 350 m2, pozemek 1 496 m2

Zahradní, Řitka

Exkluzivní prodej rodinného domu o podlahové ploše 350 m², na pozemku 1 496 m2, v obci Řitka, v ulici Zahradní č.p. 161. Dům se nachází v rovinatém a mírně svažitém terénu, v klidné části obce.

Jedná se o samostatně stojící dvoupodlažní rodinný dům se suterénem a obytným podkrovím. Dispozičně je řešený jako 7+1. V suterénu o ploše 63,58 m2 se nachází chodba, 5x sklad, pracovna, dílna, sprcha a WC. 1.NP má plochu 106,13 m2 a nachází se na něm zádveří, schodišťová hala, obývací pokoj, pracovna, kuchyň s jídelnou, spíž, koupelna a samostatné WC. V přední části domu je venkovní terasa o výměře 30 m2. Ve 2.NP se nachází zádveří, ložnice, 3x pokoj, šatna a 2x koupelna, 2x lodžie a terasa. Plocha 2.NP je 98,48 m2, plocha lodžií a teras je 34,82 m2. V obytném podkroví o ploše 47,81 m2 se nachází chodba, pokoj, šatna, sklad a WC.

Dům z roku 1994 je aktuálně neobývaný a vyžaduje jisté investice. Má valbovou střechu, okna plastová dvouskla, na podlahách převážně dlažba. Vytápění objektu včetně ohřevu vody zajišťuje elektrokotel, záložní kotel na tuhá paliva a krby. Voda z obecního vodovodu + na pozemku studna, kanalizace tlaková, elektřina 220 V. K dispozice je garáž pro dva vozy a 3x venkovní parkovací stání.

Obec Řitka se nachází v okrese Praha-západ ve Středočeském kraji, asi 26 km jihozápadně od centra Prahy, 7 km jižně od města Černošice a 4 km severovýchodně od Mníšku pod Brdy. Žije zde přibližně 1 300 obyvatel. Ve vsi je vybudována kanalizace s napojením na čističku odpadních vod, plynofikace a vodovod. V obci se nachází obecní úřad, pošta, mateřská škola, obchod s potravinami, restaurační zařízení, dětské hřiště a sportovní areál. Jedná se o lokalitu s dobrou dostupností Prahy: autem na Smíchov za 25 minut, doprava zajištěna PID.

Pokud hledáte bydlení pro náročné, ve velmi krásném prostředí oblíbené a vyhledávané lokality Prahy-západ, ve stínu brdských lesů, a přitom s výbornou dostupností hlavního města, můžou být tento dům tou správnou volbou. Neváhejte mě kontaktovat.

Kompletní financování Vám samozřejmě zajistíme. NEPLATÍTE NÁM ŽÁDNOU PROVIZI, NAŠE SLUŽBY JSOU PRO KUPUJÍCÍ ZCELA ZDARMA!