Prodej domu 350 m2, pozemek 1 496 m2

Zahradní, Řitka

Nabídka nemovitostí | Prodej domu, Zahradní, Řitka

Aktualizace: 20. 4. 2023

12 500 000 Kč

Včetně realitního a právního servisu.
Neplatíte nám žádnou provizi,
naše služby jsou pro kupující zcela zdarma! 

Přehrát video

Popis nemovitosti

Exkluzivní prodej rodinného domu o podlahové ploše 350 m², na pozemku 1 496 m2, v obci Řitka, v ulici Zahradní č.p. 161. Dům se nachází v rovinatém a mírně svažitém terénu, v klidné části obce.

Jedná se o samostatně stojící dvoupodlažní rodinný dům se suterénem a obytným podkrovím. Dispozičně je řešený jako 7+1. V suterénu o ploše 63,58 m2 se nachází chodba, 5x sklad, pracovna, dílna, sprcha a WC. 1.NP má plochu 106,13 m2 a nachází se na něm zádveří, schodišťová hala, obývací pokoj, pracovna, kuchyň s jídelnou, spíž, koupelna a samostatné WC. V přední části domu je venkovní terasa o výměře 30 m2. Ve 2.NP se nachází zádveří, ložnice, 3x pokoj, šatna a 2x koupelna, 2x lodžie a terasa. Plocha 2.NP je 98,48 m2, plocha lodžií a teras je 34,82 m2. V obytném podkroví o ploše 47,81 m2 se nachází chodba, pokoj, šatna, sklad a WC.

Dům z roku 1994 je aktuálně neobývaný a vyžaduje jisté investice. Má valbovou střechu, okna plastová dvouskla, na podlahách převážně dlažba. Vytápění objektu včetně ohřevu vody zajišťuje elektrokotel, záložní kotel na tuhá paliva a krby. Voda z obecního vodovodu + na pozemku studna, kanalizace tlaková, elektřina 230 V. K dispozice je garáž pro dva vozy a 3x venkovní parkovací stání.

Pokud hledáte bydlení pro náročné, ve velmi krásném prostředí oblíbené a vyhledávané lokality Prahy-západ, ve stínu brdských lesů, a přitom s výbornou dostupností hlavního města, můžou být tento dům tou správnou volbou. Neváhejte mě kontaktovat.

Kompletní financování Vám samozřejmě zajistíme. NEPLATÍTE NÁM ŽÁDNOU PROVIZI, NAŠE SLUŽBY JSOU PRO KUPUJÍCÍ ZCELA ZDARMA!

Dispozice:

7+1

Vlastnictví:

Osobní

Stavba:

Cihlová

Stav objektu:

K rekonstrukci

Typ objektu:

Patrový

Poloha objektu:

Samostatný

Umístění objektu:

Klidná část obce

Zástavba:

Obytná

Podlaží:

2.NP, podkroví, 1.PP

Užitná plocha:

350 m2

Pozemek:

1 496 m2

Sklep:

3 m2

Výtah:

Ne

Parkování:

Garáž pro 2 vozy, 3x parkovací stání

Voda:

Dálkový vodovod + studna

Elektřina:

230 V

Plyn:

Ne

Odpad:

Tlaková kanalizace

Topení:

Elektrokotel, kotel na tuhá paliva

Internet:

Ano

Kabelová televize:

Ano

Silnice:

Ano

MHD:

Ano

Autobus:

Ano

Půdorys nemovitosti

Lokalita

Obec Řitka se nachází v okrese Praha-západ ve Středočeském kraji, asi 26 km jihozápadně od centra Prahy, 7 km jižně od města Černošice a 4 km severovýchodně od Mníšku pod Brdy. Žije zde přibližně 1 300 obyvatel.

Ve vsi je vybudována kanalizace s napojením na čističku odpadních vod, plynofikace a vodovod.

V obci se nachází obecní úřad, pošta, mateřská škola, obchod s potravinami, restaurační zařízení, dětské hřiště a sportovní areál.

Jedná se o lokalitu s dobrou dostupností Prahy: autem na Smíchov za 25 minut, doprava zajištěna PID.

Stáhněte si prezentaci nemovitosti
a pošlete ji svým přátelům nebo kolegům...