Prodej pozemku, 970 m2

Radošovice u Vlašimi, okr. Benešov

Nabídka nemovitostí | Prodej pozemku, Radošovice u Vlašimi 

Aktualizace: 5. 9. 2023

3 450 000 Kč

Včetně realitního a právního servisu.
Neplatíte nám žádnou provizi,
naše služby jsou pro kupující zcela zdarma! 

Přehrát video

Popis nemovitosti

Prodej zajímavého pozemku o celkové ploše 970 m2, který se nachází v katastrálním území Radošovice u Vlašimi, v okr. Benešov. Pozemek s parc. č. 909 je zapsaný na LV 511.

Na pozemku stojí částečné zrekonstruovaná chata, postavená bez příslušného opatření stavebního úřadu. Dispozičně je řešená jako 1+kk a v současné době je užívána pro dlouhodobé bydlení. Je připojena k elektřině, voda je ze studny (18 m) a odpad do jímky. Vytápění zajišťuje tepelné čerpadlo. V budoucnu je možné napojení na obecní vodovod a kanalizaci.

Pozemek je v územním plánu veden jako venkovské bydlení, případné budoucí stavby tedy musí plnit tuto funkci.

Jedná se o zajímavou příležitost koupě pozemku pro život nebo rekreaci v klidné lokalitě v blízkosti přírody. Nenechte si ji ujít. Kontaktujte nás pro více informací a sjednání prohlídky.

Kompletní financování Vám samozřejmě zajistíme. Neplatíte nám žádnou provizi, naše služby jsou pro kupující zcela zdarma!

Lokalita

Radošovice, malebná obec s přibližně 400 obyvateli, je ideálním místem pro ty, kteří touží po klidném životě nebo rekreaci na venkově. Součástí obce jsou také vesnice Lipiny u Radošovic a Onšovice,.

Díky své poloze v blízkosti přírody, nabízí možnosti pro výlety, relax nebo únik před městským ruchem. Město Vlašim je pouhých 5 km jihovýchodně a Benešov 14 km západně.

Ačkoliv je občanská vybavenost v obci Radošovice minimální a zahrnuje pouze obchod s potravinami, vše, co potřebujete, naleznete v nedaleké Vlašimi.

Dopravní dostupnost je zajištěna pozemní komunikací směrem Vlašim – Chocerady a také autobusovou dopravou.

Stáhněte si prezentaci nemovitosti
a pošlete ji svým přátelům nebo kolegům...