Prodej stavebního pozemku, 1 220 m2

Lážovice, okr. Beroun

Nabídka nemovitostí | Prodej pozemku, Lážovice, okr. Beroun

Aktualizace: 11. 9. 2023

4 990 000 Kč

Včetně realitního a právního servisu.
Neplatíte nám žádnou provizi,
naše služby jsou pro kupující zcela zdarma! 

Přehrát video

Popis nemovitosti

Jedinečná nabídka prodeje stavebního pozemku v obci Lážovice, v okr. Beroun, ve Středočeském kraji. Na prodej je jeden z mála stavebních pozemků, které je možné v této oblasti zakoupit. Okolní pozemky stavební nejsou a není s nimi ani pro tento účel do budoucna počítáno. Samotná obec se nachází v v krajinné památkové zóně Osovsko a jedná se tak o vzácnou příležitost, která se nebude jen tak opakovat.

Pozemek se rozprostírá na parcelách č. 677 a 685, s celkovou plochou 1 220 m2. Jeho zastavitelnost je 50 % při udržení 25 % zeleně. Je vhodný k výstavbě až dvoupodlažního rodinného domu, obdélného nebo úhlového tvaru, se sedlovou nebo valbovou střechou. Na pozemku se nachází vlastní studna, do dvou let bude realizován obecní vodovod, vč. kanalizace. Od ČEZu schválené připojení elektřiny je ve fázi přípravy realizace.

Lokalita

Obec Lážovice se nachází v okrese Beroun, kraj Středočeský, asi 13 km jižně od Berouna a 14 km východně od města Hořovice.

Žije zde kolem stovky obyvatel. Severně od obce se rozkládá přírodní památka: les zvaný Housina a o něco dál má hranice chráněná krajinná oblast Český kras. Občanská vybavenost je minimální: mateřskou a základní školu, obchod a restauraci naleznete v blízkém Osově, kompletní občanskou vybavenost potom v Berouně.

Do obce vedou silnice III. třídy, Veřejnou dopravu zajišťují autobusové linky ve směru Praha, Beroun, Dobříš, Hořovice, Hostomice a Příbram.

Stáhněte si prezentaci nemovitosti
a pošlete ji svým přátelům nebo kolegům...