Prodej bytu 2+1, 62 m2

Ulička, Kroměříž

Nabídka nemovitostí | Prodej bytu 2+1, Ulička, Kroměříž

Aktualizace: 26. 7. 2023

3 290 000 Kč

Včetně realitního a právního servisu.
Neplatíte nám žádnou provizi,
naše služby jsou pro kupující zcela zdarma! 

Přehrát video

Popis nemovitosti

Exkluzivní nabídka prodeje pěkného bytu, který se nachází ve zvýšeném 1.NP ze čtyř, v cihlovém domě ve městě Kroměříž, v ulici Ulička, č. p. 2463. Celková výměra podlahové plochy bytové jednotky s příslušenstvím je 61,6 m2.

Byt je dispozičně řešen jako 2+1. Z prostorné vstupní chodby je po pravé straně přístupná koupelna se sprchovým koutem a samostatná toaleta, rovně je potom možné vstoupit do kuchyně. Moderní kuchyňská linka je vybavena sklokeramickou deskou s troubou a lednicí. Za kuchyní se nachází prosvětlený obývací pokoj, který je průchozí do ložnice.

Byt prošel v letech 2015 – 2016 kompletní rekonstrukcí, a to včetně všech rozvodů. Okna jsou plastová, na podlahách v pokojích jsou parkety, v kuchyni a na chodbě plovoucí podlahy, v koupelně a na WC je dlažba. Topení zajišťuje plynový kotel. Celkové náklady na bydlení jsou přibližně 3 500 Kč. K dispozici je také sklep o ploše 3,7 m2.

Stav samotného domu je velmi dobrý, s novou fasádou. Parkování je možné před domem.

Ideální příležitost pěkného bydlení v těsné blízkosti centra jednoho z nejkrásnějších historických měst v České republice.

Dispozice:

2+1

Vlastnictví:

Osobní

Stavba:

Cihlová

Stav objektu:

Velmi dobrý

Typ objektu:

Patrový

Poloha objektu:

Samostatný

Umístění objektu:

Centrum obce

Zástavba:

Obytná

Podlaží:

1. zvýšené podlaží z celkem 4

Užitná plocha:

?? m2

Balkon:

?? m2

Sklep:

6,7 m2

Parkování:

Před domem

Voda:

Dálkový vodovod

Elektřina:

230 V

Plyn:

Plynovod

Odpad:

Veřejná kanalizace

Topení:

Lokální plynové

Internet:

Ano

Kabelová televize:

Ano

Vlak:

Ano

Silnice:

Ano

MHD:

Ano

Autobus:

Ano

Půdorys nemovitosti

Lokalita

Kroměříž je město ve Zlínském kraji. Leží na řece Moravě při jižním konci Hornomoravského úvalu a zároveň v jižním cípu úrodné Hané. Žije zde přibližně 28 tisíc obyvatel a je tak po Zlíně druhým největším městem kraje.

V roce 1997 byla Kroměříž vyhlášena nejkrásnějším historickým městem České republiky, a nádherná zůstala dodnes. Arcibiskupský zámek, Květná zahrada a Podzámecká zahrada jsou dokonce zapsány na listině světového kulturního dědictví UNESCO. A to je jen zlomek historie, které město nabízí.

V okolí bytu se nachází veškerá občanská vybavenost, kterou ke spokojenému životu potřebujete: mateřské a základní školy, nemocnice, ordinace lékařů, množství obchodů, kaváren a restaurací, sportovních a dětských hřišť apod.

Doprava je zajištěna MHD. Ve městě se také nachází železniční stanice ve směru na Valašské Meziříčí a Zborovice.

Krásné a jedinečné místo k životu…

Stáhněte si prezentaci nemovitosti
a pošlete ji svým přátelům nebo kolegům...