Výjimečná vila

Praha-Hloubětín

Dovolte nám představit vám výjimečnou investiční příležitost: třípodlažní vilu o užitné ploše 320 m², s pozemkem 390 m² v Praze-Hloubětíně se čtyřmi samostatnými bytovými jednotkami. V suterénu je k dispozici byt 1+1 o výměře 39 m² s vybavenou kuchyní, koupelnou se sprchovým koutem a oddělenou toaletou. v 1. nadzemním podlaží se nachází kompletně zrekonstruovaný krásný byt 2+kk o rozloze 78 m². Kromě prostorného obývacího pokoje a útulné ložnice, zde nalezneme plně vybavenou kuchyň (americká lednice, horkovzdušná trouba, sklokeramická deska, myčka nádobí), koupelnu se sprchovým koutem a oddělenou toaletu. Na podlaze je položena kvalitní dřevěná podlaha, v koupelně a na toaletě dlažba. Ve 2. nadzemním podlaží se nachází bytová jednotka o dispozici 3+1 s celkovou výměrou 78 m². Ta disponuje prostorným obývacím pokojem se vstupem na balkón, pracovnou, ložnicí, kompletně vybavenou kuchyní, koupelnou se sprchovým koutem a samostatnou toaletou.

V posledním, 3. nadzemním podlaží je bytová jednotka ve výstavbě, s možností vytvoření mezonetového bytu o velikosti až 130 m². Na tuto stavbu je vydáno platné stavební povolení. K vile náleží garáž a pergola s udírnou pro letní posezení. Celý dům je vytápěn úsporným plynovým kondenzačním kotlem a je napojen na PCO-alarm. Před domem byly vybudovány nové chodníky a silnice.

Součástí prodeje je samostatně stojící obchod o rozloze 61 m², který je možné investičně pronajímat.

Samotná nemovitost je umístěna ve velmi klidné části Hloubětína v bezprostřední blízkosti dětského hřiště a parku. V místě je vynikající občanská vybavenost, (školka, škola, lékař, pošta, obchody, restaurace…), 5 min. chůze metro B-Hloubětín, vozem 15 min. do centra Prahy.