Prodej pozemku k výstavbě, 4 090 m2

Hejnice, okr. Liberec

Prodej pozemku s možností výstavby ve městě Hejnice, okr. Liberec. Pozemek o výměře 4 090 m², parc. č. 1169/2, se nachází v klidné části města, v blízkosti lesa.

Koeficient maximálního zastavění pozemku je 0,2. Na pozemek je přivedena voda a elektřina, příprava pro tlakovou kanalizaci.

Město Hejnice leží ve Frýdlantském výběžku, 16 km severovýchodně od krajského města Liberec, v údolí na severním úbočí Jizerských hor. Jedná se o velmi krásnou a vyhledávanou lokalitu, proslavenou bazilikou Navštívení Panny Marie, s raně gotickou soškou Madony. Městem protéká řeka Smědá. Občanská vybavenost je velmi dobrá: ve městě je Městský úřad, pošta, mateřská, základní a střední odborná škola, služebna policie, zbrojnice místních dobrovolných hasičů, praktičtí lékaři, množství obchodů a restaurací, včetně známé restaurace Obří sud. Nachází se tu také fotbalové hřiště, koupaliště, cyklostezka, autokemp, nedaleko je nástup na Jizerskou magistrálu. Na lyže je možné vyrazit i do necelých 20 km vzdáleného polského skicentra Świeradów-Zdrój, nebo na liberecký Ještěd. Okolí tak nabízí mnoho příležitostí ke sportovnímu i turistickému vyžití, případně k oddychu v 1 km vzdálených Lázních Libverda. Dopravní dostupnost je zajištěna autobusovou a vlakovou dopravou ve směru na Raspenavu a dále na Liberec.

Zajímavá příležitost koupě pozemku s následnou výstavbou rodinného domu nebo rekreačního objektu v krásném prostředí na úpatí Jizerských hor.

Kompletní financování Vám samozřejmě zajistíme. NEPLATÍTE NÁM ŽÁDNOU PROVIZI, NAŠE SLUŽBY JSOU PRO KUPUJÍCÍ ZCELA ZDARMA! Neváhejte mě kontaktovat.