Stavební pozemek

Čížkov, okr. Plzeň-jih

Naše společnost Vám zprostředkuje prodej pěkného pozemku na okraji obce s krásným výhledem do okolní krajiny. Rozloha pozemku činí 5666 m², s tím, že dle místního územního plánu je určeno k výstavbě 3584 m². Kolem pozemku vede asfaltová komunikace.

Možnost připojení elektřiny na spodní hranici pozemku, vodu nutno řešit vlastním vrtem a odpady čističkou, případně vyvážecí jímkou, plyn je veden ihned vedle komunikace kolem pozemku.

Obec Čížkov se nachází v okrese Plzeň-jih, kraj Plzeňský, asi 11 km severovýchodně od Nepomuku. V obci je známý hostinec „U českého lva“ a prochází zde cyklotrasa č.2039 ze Spáleného Poříčí na Mladý Smolivec. Zajímavostí Čížkova je místní recesistická Republika Čížkov se svým presidentem a vládou, díky níž se zde během roku konají zajímavé akce – zabijačka, závody na kolečkových sáních aj.. V obci také nalezneme obecní úřad, obchod, mateřskou školu.

Pokud Vás tato nabídka zaujala, neváhejte mne prosím kontaktovat, rád Vám zodpovím všechny otázky. Financování Vám samozřejmě zajistíme.

Při koupi nemovitosti nám nehradíte žádnou provizi, naše služby jsou pro kupujícího ZDARMA.