Rodinný dům

V zátiší, Vrchlabí–Podhůří

Dovolte nám nabídnout vám k prodeji prodej zajímavý rodinný dům v obci Vrchlabí Podhůří, oblast Harta.

Nemovitost disponuje dvěma bytovými jednotkami. V 1. nadzemním podlaží nalezneme bytovou jednotku dispozičně řešenou jako 3+1, koupelnu s vanou a toaletu, ve 2. nadzemním podlaží se pak nachází druhá bytová jednotká také dispozičně řešená jako 3+1, s koupelnu s vanou a toaletou. Celková užitná plocha bytových jednotek nabízí úctyhodných 170 m². Nabízí se zde možnost rozdělení na dvě samostatné bytové jednotky.

Nemovitost prošla částečnou rekonstrukcí. Vytápění zajištěno krbovou vložkou s výměníkem s rozvodem do radiátorů, dům je napojen na obecní vodovod a kanalizaci, k dispozici je i vlastní vrtaná studna s možností připojení užitkové vody do domu.

K nemovitosti náleží udržovaný pozemek o celkové rozloze 1012 m², zde můžete využít hlavně v letních měsících posezení v pergole, která je součástí pěkné menší chatky umístěné na pozemku. Dům se náchází na hezkém místě obklopen okolní přírodou, pouhých 10 min. vozem se nalézá Skiareál Herlíkovice nebo pak Špindlerův Mlýn cca 20 min. Ve městě Vrchlabí se nachází veškerá občanská vybavenost a skvělá dopravní dostupnost.