Rodinný dům

Újezd nad Lesy

Prodej velmi hezky umístěného domu v jedné z nejatraktivnějších částí Prahy 9 – Zalešanské ulici, v Újezdu nad Lesy. Dům prošel náročnou rekonstrukcí, nové rozvody elektřiny, nové topení a rozvody vody, nová plastová okna, nově dělány interiéry, střecha původní avšak v pořádku.

Dům je dispozičně řešen jako 6+1, kdy v 1 NP: se za vstupními dveřmi ocitáme v prostorné chodbě, dále zde nalezneme, koupelnu s vanou a oddělenou toaletu, ložnici, obývací pokoj, jídelnu a kuchyni, další místnost, která nyní slouží jako prádelna, ale lze také využít jako další plnohodnotný pokoj. V druhém NP. nalezneme tři velmi hezky řešené pokoje, prostorný balkon, další koupelnu s vanou a toaletu. Na podlahách v koupelnách , toaletě a chodbě položena dlažba, v pokojích parkety a PVC.

K domu náleží kompletně zrekonstruovaný přístavek, sloužící jako další bytová jednotka s vlastním vchodem o rozloze 39 m², tato bytová jednotka je dispozičně řešena jako 1+1, nalezneme zde kuchyňku, koupelnu se sprchovým koutem a toaletou a ložnici. Celý dům je vytápěn plynovým kotlem, připojen na obecní kanalizaci a vodovod+vlastní studna, dům je částečně podsklepen. K nemovitosti náleží velmi hezký pozemek o rozloze 995 m².

V obci Újezd nad Lesy nalezneme veškerou občanskou vybavenost a je zde vynikající dostupnost do centra Prahy: školka, škola, lékař, obchody, restaurace. Dopravní dostupnost: metro Černý Most 15 min. vozem nebo 20 min. bus 250, 5 min. vlakové nádraží Klánovice, odtud vlakem na „Masaryčku do 20 min.