Rodinný dům 3+kk

Svémyslice, okr. Praha-východ

Dovolte nám nabídnout vám k prodeji novostavbu rodinného domu v obci Svémyslice, okres Praha – východ. Nemovitost má dispozici 3+kk + zimní zahradu. Dům je řešen velmi prakticky – hala se vstupem do pokoje, koupelna se sprchovým koutem a toaletou, prostorný obývací pokoj s krbem, zimní zahradou a kuchyňským koutem plně vybaveným všemi spotřebiči. Na obývací pokoj navazuje ložnice s vlastní koupelnou s rohovou vanou a samostatnou šatnou.

V celém domě je položena dlažba (podlahové topení, způsob vytápění – tepelné čerpadlo), dům má tedy velmi nízké provozní náklady. Součástí domu je garáž pro dva vozy, udržovaná zahrada s vlastní koupanou studnou (užitková voda napojena do domu) a příjemným posezením na terase. V obci se nachází MŠ, restaurace, bus, ve 2km vzdáleném Zelenči ZŠ, pošta, vlakové spojení do Prahy – Masarykovo nádraží, vozem 10 min. na metro B, Černý most.

Pokud toužíte po klidném bydlení obklopeni okolní přírodou s vynikající dostupností do hl. města Prahy, neváhejte mne kontaktovat. Hypoteční úvěr Vám rádi zajistíme.

Nenechte si ujít toto nádherné místo k bydlení.