Rodinná vila

Kostelec u Křížků, okr. Praha-východ

Pronájem zajímavého prostorného domu o celkové užitné ploše 440 m² v obci Kostelec u Křížků, Praha-východ. Nemovitost se nachází na udržovaném rovinatém místě v klidné části obce s výhledem do okolní krajiny, celková výměra pozemku činí 1320 m². Dispozice domu: Přízemí vstupní hala, šatna, technická místnost, sál 70 m², (v současné době funguje jako soukromé fitness), recepce, koupelna se sprchovým koutem, 2 x toaleta, prostorná garáž (60 m²) pro dvě auta a dalších šest parkovacích míst na vlastním pozemku.

V tomto podlaží se naskýtá možnost podnikatelské činnosti, jako například zařízení péče o děti, školská zařízení, zdravotnická zařízení, ubytovací a sociální služby, administrativní služby, zařízení pro kulturu, maloobchodní a stravovací služby, showroom, skladové prostory… Schodištěm ze vstupní haly se dostaneme do prvního patra, zde se nachází bytová jednotka 3+1 o celkové užitné ploše 220 m², nalezneme zde novou kuchyň vybavenou všemi spotřebiči, prostorný obývací pokoj (70m²), ložnice, dětský pokoj, koupelnu s vanou, sprchovým koutem a toaletu.

Vytápění domu zajišťuje plynový kotel, v celém prvním patře je podlahové topení, v přízemí radiatory. Vzhledem k tomu, že dům je kompletně zateplený, provozní náklady jsou velmi příznivé, nemovitost je napojena na obecní vodovod a kanalizaci.

V obci nalezneme vynikající občanskou vybavenost: mateřská škola, základní škola, obchod, obecní úřad, restaurace, golfové odpaliště, fotbalové hřiště. Skvělou dopravní dostupnost zajišťuje PID, pravidelná autobusová linka 335, kterou se pohodlně dostanete na stanici metra C Budějovická, zastávka autobusu vzdálena 5 min. chůze od domu. Nájem činní 39 900 Kč, služby 2 000 Kč + zúčtovatelné zálohy (el.+plyn), nájemce si převádí na sebe, majitel požaduje vratnou kauci ve výši jednoho nájmu. Provize 1 měsíční nájem.

Zaujala Vás tato nemovitost, neváhejte mne prosím kontaktovat, rád Vám ji osobně představím.