Pronájem výrobní/skladové haly

K Vodojemu, Chrášťany

Exkluzivní pronájem nově zrekonstruované výrobní/skladové haly v průmyslovém areálu v Chrášťanech, v ul. K Vodojemu.

Hala se nachází v zadní části areálu. Plastová okna, rolovací vrata, dvoukřídlé dveře, 2x rampa. Na podlahách speciální lak. K dispozici je výtah se zabezpečovacími senzory, schodiště, kuchyň s novou kuchyňskou linkou, koupelna se sprchovým koutem a toaletou, a šatna. Plynový kotel, elektřina 220 V a 400 V, obecní vodovod, veřejná kanalizace. V objektu je dostupný internet. Příprava na zabezpečovací systém. Parkování je možné u objektu.

Měsíční nájem činí 150 Kč za m2 + 1 500 až 2 500 Kč zúčtovatelné poplatky, v závislosti na pronajaté ploše. Vratná kauce ve výši dvou měsíčních nájmů, provize RK ve výši jednoho měsíčního nájmu.

Obec Chrášťany je vesnice v okrese Praha-západ, kraj Středočeský, těsně za západní hranicí Prahy podél silnice č. 605, vedle pražské vesnice Třebonice a dopravní, obchodní a průmyslové zóny Zličín. Žije zde přibližně 1 000 obyvatel. Na území Chrášťan je mnoho průmyslových a skladových areálů.

Dopravní dostupnost je velmi dobrá. Středem Chrášťan prochází dálnice D5, severně od jejich hlavní zástavby. Přímo přes zástavbu Chrášťan vede stará výpadovka, silnice II/605, směrem k Rudné, která s Chrášťany sousedí na západě. Veřejnou dopravu zajišťuje několik autobusových linek Pražské integrované dopravy v hlavním směru Zličín – Rudná.

Lze pronajmout i po jednotlivých podlažích. Volné ihned.

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.