Pronájem Spa & Wellness

Hybernská, Praha

Nabídka přenechání pronájmu pivních lázní, Spa & Wellness s vybavením v centru Prahy.

Nabízené prostory jsou umístěny v přízemí hotelu METEOR PLAZA v Hybernské ulici. Jsou užívány výhradně za účelem provozování „SPA a WELLNESS“ (tj. rehabilitační, rekondiční a relaxační centrum, poskytování masáží, fyzioterapie, občerstvení, provozování wellness
zařízení, kosmetické služby, pedikúra, manikúra, provozování solárií, zařízení zdravotnického charakteru a poskytování dalších služeb, které s takovým zařízením obvykle souvisí).

Předmětem nabídky je přenechání pronájmu prostor s odkoupením veškerého vybavení. Pivní lázně je možné provozovat buď pod vaší vlastní značkou nebo formou franšízy a využít tak stávající širokou českou i zahraniční klientelu. Lázně je možno po převzetí okamžitě provozovat.

Prostory lázní byly nákladně rekonstruovány v roce 2018 a nabízí celkovou plochu 240 m2. Uvnitř naleznete recepci, pivní lázně, odpočívárnu, pokoj s vířivkou, finskou a parní saunu a dva pokoje pro masáže. Samozřejmostí jsou oddělené šatny, toaleta, sklady, prádelna a zázemí pro personál.

Provozovatel lázní má k dispozici nejen vlastní hotelový pokoj, ale i parkovací místo v hotelových garážích.

Lázně jsou umístěny v centru Prahy, v prestižní lokalitě s veškerou občanskou vybaveností a jsou výborně dopravně dostupné metrem, vlakem i automobilem.

Nájemní smlouva je uzavřena na dobu 10 let s možností prodloužení o dalších 5 let. Měsíční nájemné činí 55 000 Kč, měsíční zálohy na služby 5 000 Kč. Podmínkou převzetí je úhrada vybavení lázní. Celkovou cenu odkupu vážným zájemcům rád sdělím.