Pronájem slunného bytu

Rybalkova, Praha-Vinohrady

Pronájem krásného slunného bytu v žádané lokalitě na přelomu pražských Vinohrad a Vršovic v klidné ulici Rybalkova, přímo naproti domu se rozprostírají věhlasné Havlíčkovy sady neboli Grébovka.

Byt prošel kompletní nákladnou rekonstrukcí, (nová kuchyňská linka vybavená všemi spotřebiči, nově vybudovaná koupelna a toaleta, nové radiátory, ve vstupní chodbě a kuchyni nová plastová okna, podlahy jsou pokryty PVC v imitaci dřeva, v koupelně a na toaletě je položena dlažba, v pokojích renovované parkety a koberec). Byt je umístěn v 3. NP z celkových 4. NP udržovaného činžovního domu. Dispozičně je byt řešen jako 3+1 o rozloze 86 m², (vstupní chodba, koupelna s vanou, oddělená toaleta, prostorná kuchyň, tři ložnice).

Ohřev vody a vytápění zajišťuje plynový kotel. Nájem činní 22 500 Kč, služby za osobu 593 Kč + zúčtovatelné zálohy(el.+plyn), nájemce si převádí na sebe, majitel požaduje vratnou kauci ve výši dvou nájmu. Provize: 1 měsíční nájem.

V místě je veškerá občanská vybavenost a výborná dopravní dostupnost: mateřská škola, škola, lékař, restaurace, obchody, OC Eden 5 min. vozem. Metro Náměstí Míru v pěší vzdálenosti, tramvaje č. 4, 22, 57, 59 bus 135 taktéž v pěší vzdálenosti, 5 min. vozem hlavní nádraží Praha. Vřele doporučuji. Volný po dohodě.