Pronájem rodinného domu

Husova, Libochovice

Dovolte nám nabídnout vám pronájem částečně zrekonstruovaného cihlového rodinného domu v Libochovicích, v okrese Litoměřice. Dům o užitné ploše 76,6 m² je dvoupodlažní, dispozičně řešený jako 4+1, a leží na pozemku 121 m².

Za vstupními dveřmi se nachází chodba, z níž je vpravo přístupná průchozí jídelna, na níž navazuje prostorný obývací pokoj. Vlevo se potom nachází kuchyně vybavená kuchyňskou linkou, troubou, plynovým vařičem, myčkou, lednicí a digestoří. Její součástí je i malá spíž. Z kuchyně se vchází do koupelny s vanou a toaletou. Ve 2.NP najdeme dva pokoje, jeden s přístupem na terasu o ploše 12 m². K dispozici je i sklep cca 9 m², parkování je možné před domem.

Stav domu je dobrý, po částečné rekonbstrukci. Je napojený na veřejnou kanalizaci, vodovod je obecní. Topení je zajištěno plynovým kotlem. K dispozici je kabelová televize, internet a možnost připojení k O2.

Občanská vybavenost v okolí je dobrá. V obci najdete školu, školku, uměleckou školu, poštu, obchody, restaurace, zachovalý barokní zámek s přístupným zámeckým parkem. Dopravní obslužnost je zajištěna autobusovou (zastávka je v pěší vzdálenosti) a vlakovou dopravou. Města Litoměřice, Lovosice a Roudnice jsou vzdáleny cca 20 km.

Požadovaný měsíční nájem je 11 900 Kč + záloha na služby 3 000 Kč, vč. elektřiny a plynu. Kauce ve výši 1 nájmu. Dostupné ihned.

Pokud hledáte klidné bydlení v překrásné lokalitě zahrady Čech, Litoměřicka, je tato nabídka ta pravá právě pro vás. Neváhejte se na nás obrátit.