Pronájem obchodního prostoru, 278 m2

Vrbova, Praha 4 - Braník

Exkluzivní pronájem zajímavého obchodního prostoru o výměře 278 m² na frekventované komunikaci Vrbova č.32 v Praze 4 – Braníku. Jedná se o energeticky úspornou budovu s vlastním tepelným čerpadlem, podlahovým topením a zateplením, kompletně zrekonstruovanou v roce 2022. K dispozici k pronájmu únor/březen 2023.

Objekt má široké možnosti využití nejlépe jako vzorková či maloobchodní prodejna, sídlo firmy. Prostor lze rozdělit na kanceláře, prodejnu a sklady. Další využití např. na školicí středisko nebo drobnou nerušící výrobu. V okolí se nachází prodejna motocyklů, kol a stavebního materiálu.

Objekt má kompletní zázemí resp. kuchyňský kout s vestavnou myčkou a lednicí, indukční deskou a mikrovlnnou troubou, šatnu, 3x samostatné WC, sprchový kout a technické zázemí.

Nájemné činní 310 Kč/m² tzn. 86.180 Kč bez DPH. Dále je nutné měsíčně platit zálohy na spotřebu vody (vodné a stočné) a elektřiny. Ty budou 1x ročně vyúčtovány 1:1 oproti faktuře od dodavatelů. Kauce je požadována ve výši 2 měsíčních nájmů. Provize realitní kanceláři je 30.000 Kč. Majitel je ochoten uzavřít smlouvu na 5 let s garancí výše nájmu bez inflační doložky.

Před objektem je zastávka autobusů č.196 a č.197. Výjezd na jižní spojku a Barrandovský most vzdálen cca 3 – 5 minut autem.