Pronájem kancelářských prostor

K Vodojemu, Chrášťany

Exkluzivní pronájem kancelářských prostor v průmyslovém areálu v Chrášťanech, v ul. K Vodojemu.

Dvoupodlažní kancelářská budova se nachází v přední části areálu. Je ve velmi dobrém stavu. Plastová okna, plynový a elektrický kotel, elektřina 220 V, obecní vodovod, veřejná kanalizace. K dispozici je společná kuchyňka a toalety na každém podlaží. Parkování je možné u objektu.

Měsíční nájem činí 299 Kč za m2, vč. zúčtovatelných poplatků, které zahrnují vytápění, elektřinu a vodu. Vratná kauce ve výši dvou měsíčních nájmů, provize RK ve výši jednoho měsíčního nájmu.

Obec Chrášťany je vesnice v okrese Praha-západ, kraj Středočeský, těsně za západní hranicí Prahy podél silnice č. 605, vedle pražské vesnice Třebonice a dopravní, obchodní a průmyslové zóny Zličín. Žije zde přibližně 1 000 obyvatel. Na území Chrášťan je mnoho průmyslových a skladových areálů.

Dopravní dostupnost je velmi dobrá. Středem Chrášťan prochází dálnice D5, severně od jejich hlavní zástavby. Přímo přes zástavbu Chrášťan vede stará výpadovka, silnice II/605, směrem k Rudné, která s Chrášťany sousedí na západě. Veřejnou dopravu zajišťuje několik autobusových linek Pražské integrované dopravy v hlavním směru Zličín – Rudná.

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat a informovat se o dostupnosti jednotlivých kanceláří.