Pronájem kancelářských prostor

K Vodojemu, Chrášťany

Nabídka nemovitostí | Pronájem kancelářských prostor, K Vodojemu, Chrášťany 

Aktualizace: 21. 3. 2023

299 Kč za m2/měs.

Včetně zúčtovatelných poplatků, které zahrnují vytápění, elektřinu a vodu. Vratná kauce ve výši dvou měsíčních nájmů, provize RK jeden měsíční nájem.

Popis nemovitosti

Exkluzivní pronájem  kancelářských prostor v průmyslovém areálu v Chrášťanech, v ul. K Vodojemu.

Předmětem pronájmu jsou dva kancelářské prostory. První je tvořen třemi propojenými kancelářemi o celkové ploše 134,1 m2. Druhý je samostatná kancelář o výměře 35,5 m2. Po dohodě je možné dovybavit podlahovou krytinou (kobercem, plovoucí podlahou, PVC) a dalším vybavením.

Kancelářská budova se nachází v zadní části areálu. Je ve velmi dobrém stavu. Plastová okna, plynový kotel, elektřina 220 V, obecní vodovod, veřejná kanalizace. K dispozici je společná kuchyňka a toalety na podlaží. Parkování je možné u objektu.

Měsíční nájem činí 299 Kč za m2, vč. zúčtovatelných poplatků, které zahrnují vytápění, elektřinu a vodu. Vratná kauce ve výši dvou měsíčních nájmů, provize RK ve výši jednoho měsíčního nájmu.

Vlastnictví:

Osobní

Stavba:

Cihlová

Stav objektu:

Velmi dobrý

Typ objektu:

Patrový

Poloha objektu:

Samostatný

Zástavba:

Průmyslová

Podlaží:

2. podlaží

Parkování:

U objektu

Voda:

Dálkový vodovod

Elektřina:

230V

Plyn:

Plynovod

Odpad:

Veřejná kanalizace

Internet:

Ano

MHD:

Ano

Půdorys nemovitosti

Lokalita

Obec Chrášťany je vesnice v okrese Praha-západ, kraj Středočeský, těsně za západní hranicí Prahy podél silnice č. 605, vedle pražské vesnice Třebonice a dopravní, obchodní a průmyslové zóny Zličín. Žije zde přibližně 1 000 obyvatel. Na území Chrášťan je mnoho průmyslových a skladových areálů.

Dopravní dostupnost je velmi dobrá. Středem Chrášťan prochází dálnice D5, severně od jejich hlavní zástavby. Přímo přes zástavbu Chrášťan vede stará výpadovka, silnice II/605, směrem k Rudné, která s Chrášťany sousedí na západě. Veřejnou dopravu zajišťuje několik autobusových linek Pražské integrované dopravy v hlavním směru Zličín – Rudná.

Lze pronajmout i jednotlivě. Volné ihned.

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.

Stáhněte si prezentaci nemovitosti
a pošlete ji svým přátelům nebo kolegům...