Pronájem bytu,

Třída Osvobození, Příbram

Pronájem bytu po kompletní rekonstrukci vč. zařízení a vybavení přímo v centru Příbrami VII, u II. Polikliniky. Byt se nachází ve 4. patře cihlového domu, kde noví nájemníci mohou výhradně využívat parkovací stání u domu a 2 sklepní kóje.

Byt je řešen velmi prakticky – vstupní chodba se vstupem do samostatné plně vybavené kuchyně s kuchyňskou linkou dělanou na míru vč. keramické desky, prostorné myčky, automatické pračky a kombinované lednice. Dále je ze vstupní haly vstup do koupelny s vanou, toalety (wc geberit) a obývacího pokoje, z kterého je vstup do kompletně vybavené ložnice s objemnou zrcadlovou šatní skříní, manželské postele z masivního dubového dřeva, nočními stolky a praktickým toaletním/pracovním stolkem spolu s TV Samsung a DVD. V celém bytě jsou plastová okna s žaluziemi, podlaha je kombinovaná – plovoucí podlaha, dlažba a linoleum.

Bytová jednotka je čerstvě vymalována, je nekuřácká a je ideální pro mladý pár, který hledá čistý a klidný domov s výbornou dopravní dostupností a občanskou vybaveností. Kino a divadelní sál 200 m, Aquapark 300 m, zimní stadion 300 m, u domu zastávka MHD a spojení na Prahu.

Nájemné činí 9 100 kč plus služby 3 400 kč, majitel požaduje kauci ve výši 12 500 kč, provize RK 9 100 kč.

Volný ihned.