Pronájem bytu 2+kk

Olgy Havlové, Praha-Žižkov

Exkluzivní pronájem rezidenčního bytu v projektu Byty u parku Na Vackově. Nabízený byt je o velikosti 2+kk v 1.NP. Podlahová plocha je 53,54 m2 s lodžií 5,18 m2. Projekt byl dokončen v roce 2023 a byt nebyl nikdy obydlen. Nachází se na adrese Olgy Havlové, Praha 3, Žižkov. Energetický štítek PENB bytu je B.

Dispozice nabízí prostornou vstupní chodbu s vestavěnou skříni, prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnici, koupelnu s vanou a toaletou, lodžii. Kvalitní podlaha a dlažba, spolu s bezpečnostními a protipožárními dveřmi jsou samozřejmostí. Z obývacího pokoje i ložnice je přímý vstup na lodžii.

Kuchyň je vyrobena na míru a je kompletně vybavena všemi vestavnými spotřebiči. Byt vyniká svou světovou orientací JZ a je tedy velmi světlý a vzdušný, to i díky velkým oknům v každé místnosti. Všechna okna jsou vybavena moderními elektrickými předokenními žaluziemi.

V bytě se nachází systém chytré domácnosti Loxone, umožňující sjednotit ovládání bytu do jedné Aplikace, a to i na dálku. Bezpečnost a ochrana bytové jednotky je zajištěna systémem Jablotron, včetně pohybových a tříštivých čidel.

K bytu náleží parkovací místo v 2.PP garáže pod domem. Vedle parkovacího místa se nachází sklep. Bytový dům disponuje kočárkárnou a umývárnou kol / kočárků. Samotný bytový dům nabízí uzavřenou „oázu klidu“ (vstup s vlastním čipem kvůli bezpečnosti) se zelení a lavičkami uvnitř vnitrobloku. Celý dům je napojen na kamerový systém.

Atraktivní a vyhledávaná lokace nově vznikající lukrativní čtvrti na Žižkově nabízí veškerou občanskou vybavenost a vynikající dostupnost do samotného centra Prahy. Park Židovské pece je v přímém sousedství rezidence.

Měsíční nájemné činí 22.000 Kč, vratná kauce ve výši dvou měsíčních nájmů, provize RK je jeden měsíční nájem. Zúčtovatelné poplatky jsou 5.400 Kč. Elektřinu si nájemce převádí na sebe.

K dispozici po dohodě.

Pokud hledáte lukrativní bydlení v blízkosti centra Prahy, tento byt v je určený právě vám. Neváhejte mě kontaktovat.