Pronájem bytu 4+kk

Trávníčkova, Praha 5

Exkluzivní pronájem krásného bytu dispozičně řešeného jako 4+kk o výměře 73 m² v žádané lokalitě Prahy 13 – Stodůlky, v ulici Trávníčkova. Bytová jednotka se nachází v 1. nadzemním podlaží (přízemí) z deseti, v kompletně revitalizovaném panelovém domě.

Za vstupními dveřmi se nachází menší chodba s praktickou prostornou šatnou. Na ní navazuje velká centrální chodba, z níž je možné vstoupit do pokoje, ložnice, do koupelny s vanou a na samostatnou toaletu. Po pravé straně je potom vstup do obývacího pokoje s kuchyňským koutem, vybaveným kuchyňskou linkou s plynovým sporákem. Původní kuchyň byla při rekonstrukci rozdělena a vznikl tak další pokoj, využitelný např. jako pracovna. Velkým benefitem bytu je velká, zasklená lodžie o výměře 6 m².

Byt je ve velmi dobrém stavu, po rekonstrukci. Okna jsou plastová. V kuchyňském koutě je plovoucí podlaha, v chodbičce, na WC a v koupelně dlažba, a ve zbylých místnostech PVC v imitaci dřeva. Samozřejmostí je dostupnost kabelové televize a internetu.

Měsíční nájem činí 15 000 Kč, vratná kauce činí dva měsíční nájmy, provize RK je ve výši jednoho měsíčního nájmu. Výše zúčtovatelných poplatků je 3 500 Kč. Elektřina a plyn převod na nájemce.

Termín uvolnění od 1. 1. 2022

V okolí bytu je veškerá občanská vybavenost: školy, školky, lékaři, restaurace, obchody apod. Nedaleko se nachází přírodní park Košíře-Motol. Dopravní dostupnost centra Prahy je vynikající: stanice metra Luka 1 min. od domu.

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.