Pronájem bytu 2+kk

Sídliště, Nový Knín

Naše společnost Vám zprostředkuje pronájem velmi hezkého bytu po rekonstrukci v obci Nový Knín. Bytová jednotka se nachází v udržovaném domu a je umístěna ve 3.P. z celkových tří. Dispozičně je byt řešen jako 2+kk 44 m²/B + sklep.

Uspořádání bytové jednotky: vstupní chodba, koupelna s vanou a toaleta, kuchyň vybavená kuchyňskou linkou, (sporák s troubou, mikrovlnná trouba, digestoř..), ložnice se vstupem na balkon. Na podlahách v koupelně a chodbě je položena dlažba, v kuchyni a pokoji plovoucí podlaha. Byt se pronajímá nevybavený, možnost dodání lednice.

Samotný dům prošel revitalizací: nová fasáda-zateplení, plastová okna, nové vstupní prostory, nové rozvody vody, nová střecha.

Měsíční nájemné činní 8.500,-Kč, poplatky spojené s užíváním bytové jednotky ve výši 2.800,-Kč, elektřinu si nájemce převádí na sebe, majitel požaduje kauci ve výši jednoho nájmu, provize-jeden měsíční nájem. Volné od 1. 9. 2021.

Obec Nový Knín má skvělou občanskou vybavenost: pošta, veřejná knihovna, letní kino, Muzeum – Mincovna, kulturní sál, mateřská i základní škola, restaurace a mnoho dalších.

Skvělou dopravní dostupnost zajišťují pravidelné autobusové linky, Praha – Smíchovské nádraží, Dobříš, Mníšek pod Brdy atd..

Zajímavé bydlení v okolí krásné přírody s vynikající dostupností do hlavního města Prahy. Vřele doporučuji.