Pronájem bytu 2+kk

Brdičkova, Praha 5

Pronájem pěkného slunného bytu dispozičně řešeného jako 2+kk o celkové ploše 45 m², (podlahová plocha 43 m² + sklep 2 m²), v žádané lokalitě Prahy 5, Lužiny. Bytová jednotka se nachází v 10. NP z celkových 13. NP.

Jednotka disponuje dvěma pokoji, orientovanými jihozápadně do vnitrobloku domu, kuchyňským koutem, z předsíně se dostaneme do koupelny a na oddělenou toaletu. Bytová jedna prošla kompletní rekonstrukcí, nová plastová okna, nové stupačky, zděné jádro, nová koupelna se sprchovým koutem a oddělená toaleta, nová kuchyňská linka, (k dispozici je lednice a pračka, jinak se byt pronajímá nevybavený). Na podlahách položeno PVC, v koupelně a na toaletě položena dlažba.

Celý dům prošel revitalizací: zateplená fasáda, nový výtah, nové vstupní prostory, plastová okna, rozvody vody.

Měsíční nájemné činní 12.990 Kč + zúčtovatelné služby 3.000 Kč, (poplatky zahrnují i spotřebu elektrické energie). Majitel požaduje vratnou kauci ve výši jednoho měsíčního nájmu, provize realitní kanceláře jeden měsíční nájem.

V místě je vynikající občanská vybavenost: školka, škola, praktický lékař, pošta, dětské hřiště, fitness, nákupní středisko, restaurace…

Skvělou dopravní dostupnost zajišťují stanice Metra B, Luka nebo Lužiny, vzdálené 200 m od domu.

Pokud Vás tato nabídka zaujala, neváhejte nás prosím kontaktovat, rád Vám nemovitost osobně představím.