Pronájem bytu 1+1

Rybalkova, Praha 10 - Vršovice

Naše společnost Vám zprostředkuje pronájem krásného slunného bytu v žádané lokalitě na přelomu pražských Vinohrad a Vršovic v klidné ulici Rybalkova, přímo naproti domu se rozprostírají věhlasné Havlíčkovy sady neboli Grébovka. Byt prošel kompletní nákladnou rekonstrukcí, je umístěn v 4. NP z celkových 4. NP udržovaného činžovního domu.

Dispozičně je byt řešen jako 1+1 o rozloze 50 m². Bytová jednotka je tvořena vstupní chodbou, zde nalezneme oddělenou toaletu, koupelnu s vanou, dále pokračujeme do kuchyně vybavené kuchyňskou linkou, kombinovaným sporákem s troubou, prostorná světlá ložnice poskytuje dostatek soukromí, zároveň se zde naskýtá krásný výhled na panorama Prahy. Podlahy jsou pokryty PVC v imitaci dřeva, v chodbě, koupelně a na toaletě je položena dlažba, v pokoji renovované parkety. Ohřev vody a vytápění zajišťuje plynový kotel.

Nájem činní 13 900 Kč, služby za osobu 551 Kč + zúčtovatelné zálohy (el. + plyn), nájemce si převádí na sebe, majitel požaduje vratnou kauci ve výši dvou nájmu. Provize 1 měsíční nájem. V místě je veškerá občanská vybavenost a výborná dopravní dostupnost: mateřská škola, škola, lékař, restaurace, obchody, OC Eden 5 min. vozem. Metro Náměstí Míru v pěší vzdálenosti, tramvaje č. 4, 22, 57, 59 bus 135 taktéž v pěší vzdálenosti, 5 min. vozem hlavní nádraží Praha. Vřele doporučuji.