Pronájem bytu 1+1

Rybalkova, Praha 10 - Vršovice

Naše společnost Vám zprostředkuje pronájem pěkného bytu v žádané lokalitě na přelomu pražských Vinohrad a Vršovic v klidné ulici Rybalkova, přímo naproti domu se rozprostírají věhlasné Havlíčkovy sady neboli Grébovka. Byt prošel rekonstrukcí, (nová koupelna, nové radiátory, plastová okna, na podlahách položena plovoucí podlaha, v chodbě, koupelně a na toaletě je položena dlažba..). Jenotka je umístěn v 1. NP z celkových 4. NP udržovaného činžovního domu a je vybavena, (vestavěné patro na spaní, sedačka, televize, skříň, pračka, lednice, jídelní stůj..).

Dispozičně je byt řešen jako 1+1 o rozloze 40 m². Bytová jednotka je tvořena vstupní chodbou, zde nalezneme oddělenou toaletu, koupelnu se sprchovým koutem, dále pokračujeme do kuchyně vybavené kuchyňskou linkou, elektrickým sporákem s troubou, prostorná ložnice poskytuje dostatek soukromí. Vytápění zajišťuje vlastní elektro kotel.

Měsíční nájemné činní 11 900 Kč, služby za osobu 551 Kč + zúčtovatelné zálohy za spotřebu elektrické energie, nájemce si převádí na sebe. Majitel požaduje vratnou kauci ve výši dvou nájmu. Provize 1 měsíční nájem.

V místě je veškerá občanská vybavenost a výborná dopravní dostupnost: mateřská škola, škola, lékař, restaurace, obchody, OC Eden 5 min. vozem. Metro Náměstí Míru v pěší vzdálenosti, tramvaje č. 4, 22, 57, 59 bus 135 taktéž v pěší vzdálenosti, 5 min. vozem hlavní nádraží Praha. Vřele doporučuji. Volný ihned.