Pronájem bytu 1+1

Rybalkova, Praha 10 - Vršovice

Naše společnost Vám zprostředkuje pronájem zajímavého bytu v žádané lokalitě na přelomu pražských Vinohrad a Vršovic v klidné ulici Rybalkova, přímo naproti domu se rozprostírají věhlasné Havlíčkovy sady neboli Grébovka. Byt prošel kompletní rekonstrukcí, (nová kuchyňská linka vybavená horkovzdušnou troubou, sklokeramická deska, digestoř, nové radiátory, na podlahách je položeno PVC v imitaci dřeva, v koupelně je položena dlažba, v pokoji renovované parkety..). Byt je umístěn v 2. NP z celkových 4. NP udržovaného činžovního domu. Dispozičně je byt řešen jako 1+1 o užitné ploše 37 m². Bytová jednotka je tvořena prostornou kuchyní se vstupem do koupelny se sprchovým koutem a toaletou, technickou místností, kde je umístěn nový elktrokotel a bojler, prosvětlená ložnice poskytuje dostatek soukromí.

Měsíční nájemné činní 10 900 Kč, služby za osobu 551 Kč + zúčtovatelné zálohy za spotřebu elektrické energie, nájemce si převádí na sebe, majitel požaduje vratnou kauci ve výši dvou nájmu. Provize 1 měsíční nájem.

V místě je veškerá občanská vybavenost a výborná dopravní dostupnost: mateřská škola, škola, lékař, restaurace, obchody, OC Eden 5 min. vozem. Metro Náměstí Míru v pěší vzdálenosti, tramvaje č. 4, 22, 57, 59 bus 135 taktéž v pěší vzdálenosti, 5 min. vozem hlavní nádraží Praha. Vřele doporučuji. Volný ihned.