Prodej zemědělské usedlosti

Malý Ježov, Smilovy Hory

Dovolte mi nabídnout vám k prodeji malebnou zemědělskou usedlost v jižních Čechách na pozemku 1 589 m², v obci Malý Ježov, Smilovy Hory, v okrese Tábor.

Soubor nemovitostí zahrnuje hlavní obytnou budovu, dvě stodoly, dílnu, maštale, vinný sklep a terasu, vše přístupné z vnitřního dvora. Vstup do objektu přes předzahrádku, na usedlost navazuje nádherná velká zahrada obdélníkového tvaru se vzrostlými tůjemi a ovocnými stromy.

Obytná část o ploše 94,9 m², má dispozici 3+1. Za vstupem se nachází menší chodba, z níž je možné po pravé straně vstoupit do kuchyně se standardně vybavenou kuchyňskou linkou a kamny na dřevo. Za kuchyní je koupelna se sprchovým koutem, pračkou a bojlerem na ohřev vody. Po levé straně chodby je vstup do obývacího pokoje s krbovými kamny, na nějž navazuje velká prosvětlená ložnice. Na 2.NP, přístupném po dřevěných schodech s atriem, se nachází velká ložnice.

Objekt je starý cca 100 let a je v dobrém stavu. V rámci rekonstrukce, která proběhla před 15 lety, byla udělána nová tašková střecha, okna vyměněna za plastová. renovována koupelna, nové rozvody vody a elektřiny. Na podlahách je dlažba, v ložnicích dřevěné a PVC podlahy. Topení zajišťují krbová kamna v přízemí a přímotop v 1.NP. Pitná vody ze studny, kanalizace zajištěna septikem. Parkování je možné před nemovitostí, kde jsou dvě parkovací místa, nebo přímo na dvoře.

Malý Ježov je malá vesnička, ležící na katastrálním území o rozloze 3,18 km². Trvale zde žije cca 70 obyvatel. Přímo v obci se nachází malá hospůdka a dětské hřiště. Pošta, obchod, restaurace, dětské hřiště a sportoviště je potom dostupné v obci Smilovy hory, která je vzdálená přibližně 2 km. Dopravní dostupnost je zajištěna autobusovou dopravou ve směru Mladá Vožice a Pacov.

Pokud hledáte relativní samotu a klidné místo uprostřed nádherné přírody, pro život nebo rekreaci, je tato usedlost určena právě pro vás.

V případě více zájemců bude upřednostněna nejvyšší nabídka. Neváhejte mne prosím kontaktovat, rád Vám nemovitost osobně představím. Kompletní financování Vám samozřejmě zajistíme. NEPLATÍTE NÁM ŽÁDNOU PROVIZI, NAŠE SLUŽBY JSOU PRO KUPUJÍCÍ ZCELA ZDARMA!

Soubor nemovitostí s pozemkem

Okružní, Háj u Duchcova

Výhradní prodej souboru čtyř nemovitostí na pozemku o rozloze 3 700 m², v Háji u Duchcova. V rámci tohoto souboru je nabízena vila, patrový dům, přízemní dům a další momentálně rozestavěný dům.

Všechny nemovitosti jsou postaveny ve vysokém standardu a vybaveny luxusními značkovými materiály (leštěné velkoformátové dlažby, skleněná mozaiky, Butterfly – koupelny, celoskleněné dveře, lakované dveře, zakázkový nábytek ve vysokém bílém lesku, celoskleněné a nerezové zábradlí, značkové osvětlení, celonerezové vypínače Legrand, benátské štuky atd.).

Nemovitosti z roku 2015 mohou sloužit nejen k bydlení, ale i jako opravdu reprezentativní sídlo vaší společnosti. Pozemek oplocený až 3metrovými betonovými tvárnicemi nabízí dostatek soukromí. Bezpečí zajišťuje kamerový systém s alarmem. Všechny domy mají podlahové vytápění, klimatizaci a relativně nízké náklady. Jako bonus je opravdu nádherná zahrada s automatickým zavlažováním, zastřešeným bazénem, velkou zastřešenou terasou s vířivkou/SPA, jezírkem a dětským hřištěm.

Hlavní stavbou je rodinná vila o dispozici 6+kk a užitné ploše 500 m². 1.NP ze vstupní chodby nabízí technickou místnost/ prádelnu s el. kotlem a bojlerem, toaletu, šatnu s vestavěnými skříněmi, velký obývací pokoj se dvěma akvárii s kuchyňským koutem (vestavěné spotřebiče Franke) a špajzí. Na podlaží je také dvojgaráž. V 2.NP je atrium se skleněnými zábradlím, ložnice 1 (s koupelnou se sprchovým koutem a wc a vestavěnou skříní), ložnice 2 (s balkónem s výhledem do zahrady, nábytkem na míru s led osvětlením, velkou šatnou s vestavěnými skříněmi a vstupem do koupelny se sprchovým koutem, bidetem a wc), 2 dětské pokoje propojené šatnou s vestavěnou skříní, dětská koupelna s bidetem a wc, velká samostatná koupelna se zapuštěnou oválnou vířivkou a sprchovým koutem. Ve 3.NP prostorné podkroví o velikosti cca 100 m².

Druhou nemovitostí je rodinný dům o dispozici 4+kk a užitné ploše 160 m². V 1.NP přístupném ze vstupní haly je pokoj a samostatné WC s pisoárem. Ve 2.NP se nachází velký obývací pokoj s kuchyňským koutem s vestavěnými spotřebiči, ložnice a koupelna s vířivkou pro dva, sprchovým koutem a WC.

Přízemní dům s fitness o 3 místnostech slouží jako plně vybavené fitness, se sprchovým koutem a samostatným WC. Ve stropech je instalovaný sound systém Dexon a Led osvětlení.

Poslední nemovitostí je rozestavěný rodinný dům, který je dle domluvy možné do cca půl roku dokončit s dispozicí 4+kk a 140 m² užitné plochy.

V okolí najdete veškerou občanskou vybavenost, obec Osek ve vzdálenosti 1km, Duchcov 2km. Zastávka MHD 100m, vlaková zastávka 400m.

Příjemným bonusem pro milovníky lyžování je snadná dostupnost (do 10 min.) na sjezdovky Bouřňák a Hrobská a na přilehlé běžkařské tratě.