Prodej stavebního pozemku

Herink, okres Praha-východ

Naše společnost Vám zprostředkuje prodej velmi pěkného, rovinatého pozemku o celkové rozloze 1167 m² v obci Herink, (Praha-východ). Pozemek se nachází na okraji nové zástavby rodinných domů a dle ÚP spadá do kategorie BI – BYDLENÍ V RODINNÝCH DOMECH, zastavitelnost je zde 30%. Přivedené sítě, elektřina, obecní vodovod, tlaková kanalizace, plynovod za hranicí pozemku. Díky své skvělé poloze tento pozemek poskytuje dostatek soukromí a krásný výhled do okolní krajiny.

Obec Herink leží 5 km od jihovýchodní hranice hlavního města Prahy, 4 km jižně od Průhonic a 6 km jihozápadně od Říčan. V obci nalezneme, obecní úřad, obchod, restauraci, vinotéku, solnou jeskyni, dětské hřiště, aktuálně probíhá výstavba mateřské školy, OC Čestlice, OC Westfiled Chodov, Aquapalace Čestlice jsou vzdáleny jen pár minut vozem.

Vynikající dopravní obslužnost zajišťují linky PID, 428 nebo 363, kterou se pohodlně dostanete na stanici metra C-Opatov. Do centra hlavního města vozem přes pražský okruh pouhých 20 min..

Pokud Vás tato nabídka zaujala, neváhejte mne prosím kontaktovat, financování nákupu pozemku a následnou výstavbu rodinného domu Vám velmi rádi zajistíme.

Při koupi nemovitosti nám nehradíte žádnou provizi, naše služby jsou pro kupujícího ZDARMA!