Prodej rodinného domu 5+1

Bechyňská, Tábor

Exkluzivní prodej rodinného domu dispozičně řešeného jako 5+1, o podlahové ploše 222,6 m², na pozemku 537 m2, ve velmi žádané lokalitě města Tábor, v ulici Bechyňská.

1.NP bylo dříve využíváno jako restaurace. Na 79,48 m2 nabízí hlavní místnost, dva sklady propojené chodbou a pánské a dámské toalety. 2. a 3.NP je určeno pro bytovou jednotku o dispozici 5+1. Za vstupními dveřmi 2.NP se nachází předsíň, na kterou navazuje hlavní chodba, ze které je přístupné samostatné WC, praktický kumbál, pokoj a kuchyně s jídelnou. Na tu potom navazuje z levé strany obývací pokoj a z pravé koupelna s vanou a umyvadlem. Celková plocha 2.NP činí 68,36 m2. Na 3.NP, dostupném po dřevěném schodišti, se nachází malá chodba, z níž je možné vstoupit do prostoru půdy a dvou obytných pokojů. Jeden z nich je průchozí do dalšího pokoje s balkonem a krbem. Plocha 3.NP činí 74,8 m2.

Třípodlažní cihlový dům z roku cca 1970, je v horším stavu a je určený ke kompletní rekonstrukci. Okna jsou částečně původní dřevěná, část jich byla nahrazena plastovými. Na podlahách je dřevo, dlažba a koberce. Vytápění je zajištěno elektrokotlem, voda a kanalizace je obecní. Plyn není zaveden. Garáž není. Za domem se nachází zahrada s bazénem, avšak i zde je nutná revitalizace.

Rodinný dům leží v klidné a oblíbené lokalitě města, v luxusní vilové čtvrti, nedaleko historického centra. Samotné město Tábor Leží na řece Lužnici, v Jihočeském kraji, 50 km severně od Českých Budějovic a 75 km jižně od Prahy. Žije zde přibližně 33 tisíc obyvatel. Občanská vybavenost je vynikající. V okolí naleznete vše, co k životu potřebujete: mateřské i základní školy, ordinace lékařů, dětská i sportovní hřiště, množství obchodů a restaurací apod.

Pokud hledáte rodinný dům s velkým potenciálem pro krásné bydlení, v klidné a oblíbené části Tábora, je tato nabídka určena právě pro vás.

Kompletní financování Vám samozřejmě zajistíme. NEPLATÍTE NÁM ŽÁDNOU PROVIZI, NAŠE SLUŽBY JSOU PRO KUPUJÍCÍ ZCELA ZDARMA!