Prodej rodinného domu

Moskevská, Praha 10 - Vršovice

Dovolte mi nabídnout vám prodej cihlového bungalovu 3+1, o užitné ploše 87,3 m², přímo uprostřed oblíbené lokality pražských Vršovic. Předmětem nabídky je samotná stavba, pozemek, na němž se nachází, patří městu Praha a je v dlouhodobém pronájmu.

Za vstupem do domu je malá předsíň, z níž je možné vstoupit do prvního ze dvou pokojů, který může sloužit například jako pracovna. Z pravé strany předsíně je potom WC a naproti vstupním dveřím hlavní chodba. Z ní je přístupné druhé samostatné WC, koupelna s vanou a bojlerem na ohřev vody, opravdu velký obývací pokoj a dále také průchozí kuchyně s kuchyňskou linkou, za níž se nachází druhý pokoj, příp. ložnice. Z ní je vstup do menšího sklepa o rozměrech 3 m².

Dům z roku cca 1960 je v dobrém stavu, má zateplenou střechu, plastová okna, umělohmotné okapy, nové elektrorozvody. Podlahy na chodbě, toaletách a WC dlažba, v pokojích lino. Vytápění je zajištěno elektrokotlem s teplem vedeným do radiátorů, vodovod je obecní, kanalizace veřejná. K hranicím pozemku je přiveden plyn. Samozřejmostí je telefonní přípojka, TV a možnost připojení k internetu.

Dům nemá vlastní garážové stání, ale je možné bezproblémově parkovat u domu.

Lokalita je výborně dopravně dostupná nejen vozem, ale i tramvajemi a autobusy MHD s návazností na zastávky metra Jiřího z Poděbrad nebo Flora, s dostupností centra Prahy do 10 min. V místě je veškerá občanská vybavenost, v docházkové vzdálenosti je množství mateřských školek, základních škol a zdravotních středisek, obchůdky, restaurace, OC Eden, fotbalový a zimní stadion.

Toužíte-li bydlet v rodinném domku v samotném centru Vršovic, je tato nabídka přesně pro vás. Díky se své poloze je však tato nemovitost vhodná i k podnikatelským účelům, (ordinace praktického lékaře, zubní ordinace atd..). Podmínky nájmu městského pozemku jsou velmi příznivé a nájemní smlouvu je možné uzavřít na neurčito. Neváhejte mne prosím kontaktovat, rád vám nemovitost osobně představím.

Kompletní financování rádi zajistíme. Při koupi nemovitosti nám nehradíte žádnou provizi, naše služby jsou pro kupujícího zcela zdarma.