Prodej novostavby rodinného domu 4+kk, 153 m2, terasy 137 m2, pozemek 1 297 m2 m2

Ve Štítku, Mníšek pod Brdy

Unikátní rodinný dům v těsné blízkosti přírody

Exkluzivní prodej novostavby rodinného domu v ulici Ve Štítku, v Mníšku pod Brdy, v okr. Praha-Západ. Jedná se o krásný, atypický dvoupodlažní cihlový dům o dispozici 4+kk a celkové užitné ploše 153,2 m2, který leží na pozemku o ploše 1 297 m2.

V 1.NP se za vstupními dveřmi nachází prostorná chodba s vestavěnými skříněmi a výstupem na zahradu. Po levé straně je potom vedlejší koupelna se sprchovým koutem a toaletou, a rovně vstup do velkoryse řešené kuchyně, na kterou navazuje obývací pokoj s krbem. Kuchyňská linka je vyrobena z luxusních materiálů, vybavena spotřebiči od renomované značky AEG. Za kuchyní se nachází obytný pokoj, další pokoj je potom vpravo za obývacím pokojem. K dispozici jsou dvě terasy dostupné rovněž z obývacího pokoje. Na chodbě je ještě technická místnost s úpravnou vody, s filtrem na solné tablety.

Ve 2.NP, dostupném po dřevěném schodišti se nachází schodišťová hala, z níž je přístupná hlavní koupelna s vanou, sprchovým koutem a toaletou, a ložnice s výstupem na horní terasu.

Dům se nachází ve fázi před kolaudací. Stav odpovídá novostavbě. Použité materiály jsou nadstandardní. Okna jsou plastová trojskla, podlahové krytiny dubové dřevo. Do všech místností jsou vyvedeny síťové kabely, kabelová televize, internet O2 vzduchem. Topení je zajištěno tepelným čerpadlem země-voda, samotné vytápění je řešeno podlahovým topením v celém domě. Voda z vrtané studny o hloubce 70 m, kanalizace jímka, elektřina 220 V a 380 V.

K dispozici je garáž o ploše 38,4 m2 pro 2 vozy a s možností parkování dalších dvou vozů na parkovacím stání před garáží. Součástí pozemku je i zahrada se zahradním domkem a jezírkem s průtokovou filtrací.

Vizualizace

Dispozice

Lokalita

Mníšek pod Brdy leží v okresu Praha-západ, 27 km jihozápadně od Prahy na úpatí Brdského hřebene. Na kopci nad městem se nalézá barokní areál známého poutního místa Skalka. Pro své lesnaté okolí a dobrou dostupnost jihozápadní části Prahy je Mníšek pod Brdy oblíbenou sídelní adresou. Žije zde přibližně 6 tisíc obyvatel. Historické jádro města je městskou památkovou zónou. Občanská vybavenost je výborná: základní škola, školka, praktický i zubní lékař, Albert, Billa, Penny market, pizzerie, cukrárna, kavárna, sportovní areál.

Pokud hledáte jedinečné bydlení v těsné blízkosti přírody, v rodinném domě, který je zajímavý a unikátní, nadstandardně vybavený, s krásným pozemkem na kraji města, je tato nabídka určena právě pro vás. Nezapomeňte si domluvit prohlídku, atmosféra domu je jednoduše úžasná.

Cena:

19 100 000 Kč

Včetně realitního a právního servisu.