Prodej rodinného domu

Dobrovice - Libichov

Zajímavá investice v obci Libichov – Dobrovice. Jedná se o cihlový jednopodlažní dům s dvěma bytovými jednotkami.

2+1, vstupní chodba, 2 pokoje, kuchyň, sprchový kout, WC. Tato jednotka je určena k rekonstrukci.

3+1, vstupní chodba, 3 pokoje, zánovní kuchyň, technická místnost, koupelna se sprchovým koutem, oddělená toaleta. Okna jsou plastová, na podlahách položena dlažba, zdroj tepla zajišťuje plynový kotel. K domu náleží i menší půda, která by se dala též v budoucnu využít k bydlení. Na přední části domu nová fasáda. Tato jednotka je po částečné rekonstrukci, plně obyvatelná a je možné ji ihned využívat k bydlení s minimální investicí.

Součástí pozemku je i další stavba, která může být využita na podnikání, nebo jako velká garáž. Na garáži je nová střecha, jinak je nemovitost v původním stavu. Součástí stavby je i zastřešené venkovní sezení s krbem. Na pozemku je z větší části zámková dlažba a vejdou se na něj pohodlně 4 vozidla. Vjezdová brána a plot jsou taktéž zánovní.

Nemovitost s příslušným pozemkem je ideální pro sídlo firmy, podnikatelský záměr díky své poloze a umístění u hlavní silnice 1/38 nedalekému nájezdu na dálnici D10, ale samozřejmě i k pohodlnému bydlení díky obyvatelné části 3+1. Ideální by bylo propojení těchto záměrů.

Libichov je vesnice v okrese Mladá Boleslav, součást obce Dobrovice. Nachází se 3,5 km na jihozápad od Dobrovice, kde je veškerá občanská vybavenost, včetně mateřské a základní školy. Pouhých 10 min jízdy od centra Mladé Boleslavy.