Prodej rodinného domu

Bohutín - Havírna, okr. Příbram

Naše společnost Vám zprostředkuje výhradní prodej velice hezkého rodinného domu v obci Bohutín-Havírna, okr. Příbram. Nemovitost je dispozičně řešena jako 5+kk, 188 m². V 1. NP nalezneme vstupní chodbu, pracovnu, technickou místnost se saunou a sprchovým koutem, koupelnu se sprchovým koutem, toaletu s bidetem, kuchyňský kout kompletně vybavený spotřebiči, jídelnu, obývací pokoj s krbem a přímým vstupem na zastřešenou terasu. Schodištěm z chodby se dostaneme do 2. NP, zde se nachází další dva pokoje, ložnice se šatnou a vstupem na horní terasu, kde je velmi pěkný výhled do okolní krajiny, dále v 2. NP nalezneme koupelnu s rohovou vanou a sprchovým koutem, oddělenou toaletu s bidetem.

Nemovitost byla postavena v roce 2000 a byl zde kladen důraz na kvalitní materiály, (dřevěné plovoucí podlahy, kvalitní dlažba, dvojité zateplení, 16 cm polystyren, střecha – taška-Bramac, vzhledem ke kvalitnímu zateplení má dům velmi příznivé náklady na provoz, energetická třída G je uvedena pouze pro to, že v současnosti nemáme k dispozici PENB.)

Vytápění zajišťuje nový elektrokotel, v koupelnách instalováno podlahové topení, v případě zájmu je možné vytápění plynem. Vodovod obecní, odpad sveden do jímky.

Dům se rozprostírá na udržovaném pozemku o celkové rozloze 1076 m², (byl zde vybudován potůček ústící do přírodního jezírka s živými rybami, dále na pozemku nalezneme zahradní chatu, zastřešené parkovací stání pro dva vozy, vzrostlé dřeviny.

Malebná obec Bohutín se rozkládá zhruba 6 kilometrů jihozápadně od Příbrami, po obou stranách silnice číslo I/18. Skládá se ze čtyř částí, Bohutína, Havírny, Tisové a Vysoké Pece a nabízí velmi dobrou občanskou vybavenost, (mateřská škola, základní škola, obchod, obecní úřad, pošta, koupaliště, tenisové kurty, fotbalové hřiště, několik restaurací…), kompletní občanskou vybavenost nalezneme v nedaleké Příbrami, (vozem cca 7 min.).

Skvělou dopravní dostupnost zajišťují pravidelné autobusové linky: Příbram, Dobříš, Praha, Plzeň… Vozem se pak pohodlně dostane po dálnici D4 za 45 min. na Smíchovské nádraží-Praha.

Toužíte-li žít obklopeni krásnou krajinou Brdských lesů, zároveň se skvělou dostupností do hlavního města Prahy, je tato nemovitost určena právě pro Vás. Kompletní financování vám velmi rádi zajistíme.

Při koupi nemovitosti nám nehradíte žádnou provizi, naše služby jsou pro kupujícího zdarma.