Prodej prostorné vily

Řitka, Praha-západ

Dovolte mi nabídnout vám k prodeji výjimečnou vilu ve velmi žádané lokalitě Řitka, Praha-západ. Tato reprezentativní vila o užitné ploše 550 m2, se nachází na pozemku o celkové výměře 2 966 m2 a dispozičně je řešena jako 6+1.

Dvoupodlažní vila byla postavena v roce 2000 a je určena milovníkům velkého prostoru. Prostoru v němž se možná ztratíte, ale zcela jistě znovu najdete.

S dispozicí 6+1, s velkým sklepem a garáží, nabízí úžasných 550 m2 užitného prostoru a k nim dalších 170 m2 teras.

Ze vstupní haly v 1.NP je přístupná spotřebiči plně vybavená prostorná kuchyně s jídelnou, obývací pokoj s krbem a vstupy na terasu a k bazénu. V přízemí je také pohodlná pracovna a praktická komora.

Samotný bazén je perlou, u níž budete chtít trávit spoustu času. Dejte si odpočinkovou koupel, saunu nebo vířivku, které najdete v koupelně s toaletou, a potom si zapalte v krbu, nalejte dobré víno a prostě jen odpočívejte…

Z přízemí je také vstup do garáže, do níž té se pohodlně vejdou 3 vozy a parkovací stání je i před ní.

Velký sklep s technickým zázemím v 1.PP ukrývá plynový kotel (vyhřívá i bazén), technika bazénu a filtrace.

Po impozantním schodišti vystoupáte do 2.NP, místa vašeho soukromí.

Z centrální haly můžete vstoupit do jednoho z pokojů nebo do dvou ložnic. Oba pokoje a jedna z ložnic mají výstup na velkou terasu s krásným výhledem do okolí. Na tomto podlaží je samozřejmě i koupelna s velkou vanou, toaletou a bidetem.

Užívejte si tohoto velkorysého rodinného bydlení bez obav, že byste byli kýmkoliv nezvaným rušeni. O bezpečí je postaráno připojením nemovitosti na pult centrální ochrany (PCO).

Soubor nemovitostí s pozemkem

Okružní, Háj u Duchcova

Výhradní prodej souboru čtyř nemovitostí na pozemku o rozloze 3 700 m², v Háji u Duchcova. V rámci tohoto souboru je nabízena vila, patrový dům, přízemní dům a další momentálně rozestavěný dům.

Všechny nemovitosti jsou postaveny ve vysokém standardu a vybaveny luxusními značkovými materiály (leštěné velkoformátové dlažby, skleněná mozaiky, Butterfly – koupelny, celoskleněné dveře, lakované dveře, zakázkový nábytek ve vysokém bílém lesku, celoskleněné a nerezové zábradlí, značkové osvětlení, celonerezové vypínače Legrand, benátské štuky atd.).

Nemovitosti z roku 2015 mohou sloužit nejen k bydlení, ale i jako opravdu reprezentativní sídlo vaší společnosti. Pozemek oplocený až 3metrovými betonovými tvárnicemi nabízí dostatek soukromí. Bezpečí zajišťuje kamerový systém s alarmem. Všechny domy mají podlahové vytápění, klimatizaci a relativně nízké náklady. Jako bonus je opravdu nádherná zahrada s automatickým zavlažováním, zastřešeným bazénem, velkou zastřešenou terasou s vířivkou/SPA, jezírkem a dětským hřištěm.

Hlavní stavbou je rodinná vila o dispozici 6+kk a užitné ploše 500 m². 1.NP ze vstupní chodby nabízí technickou místnost/ prádelnu s el. kotlem a bojlerem, toaletu, šatnu s vestavěnými skříněmi, velký obývací pokoj se dvěma akvárii s kuchyňským koutem (vestavěné spotřebiče Franke) a špajzí. Na podlaží je také dvojgaráž. V 2.NP je atrium se skleněnými zábradlím, ložnice 1 (s koupelnou se sprchovým koutem a wc a vestavěnou skříní), ložnice 2 (s balkónem s výhledem do zahrady, nábytkem na míru s led osvětlením, velkou šatnou s vestavěnými skříněmi a vstupem do koupelny se sprchovým koutem, bidetem a wc), 2 dětské pokoje propojené šatnou s vestavěnou skříní, dětská koupelna s bidetem a wc, velká samostatná koupelna se zapuštěnou oválnou vířivkou a sprchovým koutem. Ve 3.NP prostorné podkroví o velikosti cca 100 m².

Druhou nemovitostí je rodinný dům o dispozici 4+kk a užitné ploše 160 m². V 1.NP přístupném ze vstupní haly je pokoj a samostatné WC s pisoárem. Ve 2.NP se nachází velký obývací pokoj s kuchyňským koutem s vestavěnými spotřebiči, ložnice a koupelna s vířivkou pro dva, sprchovým koutem a WC.

Přízemní dům s fitness o 3 místnostech slouží jako plně vybavené fitness, se sprchovým koutem a samostatným WC. Ve stropech je instalovaný sound systém Dexon a Led osvětlení.

Poslední nemovitostí je rozestavěný rodinný dům, který je dle domluvy možné do cca půl roku dokončit s dispozicí 4+kk a 140 m² užitné plochy.

V okolí najdete veškerou občanskou vybavenost, obec Osek ve vzdálenosti 1km, Duchcov 2km. Zastávka MHD 100m, vlaková zastávka 400m.

Příjemným bonusem pro milovníky lyžování je snadná dostupnost (do 10 min.) na sjezdovky Bouřňák a Hrobská a na přilehlé běžkařské tratě.