Prodej pozemku 2 871 m2,

Čeřeniště, Malečov

Exkluzivní prodej souboru pozemků, ležících na katastrálních územích Babiny a Čeřeniště. Soubor je tvořen stavebním pozemkem č. 13/1, k. ú. Babiny I, o rozloze 699 m2, dále zahradou p. č. 18/2, k. ú. Babiny I, o rozloze 2 009 m2, a zahradou p. č. 193, k. ú. Čeřeniště o rozloze 163 m2. Pozemky na sebe vzájemně navazují a tvoří tak jeden celek o celkové rozloze 2 871 m2.

Na pozemek je zavedena elektřina. Je zde i průzkumný vrt ke studni, který byl následně schválen jako vrtaná studna, ale bohužel byl poškozen a je tedy třeba udělat nový vrt (který pak bude sloužit jako zdroj vody). Kanalizace ani vodovod nejsou v obci dostupné. V projektu je schválena vsakovací ČOV a nádrž na dešťovou vodu.

Potenciálním bonusem je možnost dokoupení pozemku č. 183/1, k. ú. Čeřeniště, o rozloze 2 364 m2, který se nachází naproti přes silnici, a ke kterým má majitel výše dotčených pozemků předkupní právo.

K dispozici je projekt na dům od firmy Lias Vintířov (Liapor) – Dům jedním tahem, který je kompletně připravený. Jedná se o dům: https://www.dumjednimtahem.cz/cz/katalog/nizkoenergeticky-dum-ares, s tím stavbu domu lze rychle realizovat. Stavební povolení je platné do dubna 2024 a dá se prodlužovat.

Čeřeniště je vesnice, část obce Malečov v Ústeckém kraji v okrese Ústí nad Labem. Nachází se v CHKO České středohoří na horním toku potoka Rytina, jižně od města Ústí nad Labem a severně od Litoměřic. Žije zde přibližně 60 obyvatel. Pozemky spadají do II. zóny ochrany přírody. Až k hranicím stavebního pozemku, tedy i přes zahradu, zasahuje Evropsky významná lokalita Babinské louky, kde se nachází kriticky ohrožené rostliny. V obci není žádná občanská vybavenost. Dopravní dostupnost je zajištěna smluvní autobusovou dopravou.

Pokud hledáte místo k životu uprostřed malebné a čisté přírody Českého středohoří, klidné místo, kde lišky dávají dobrou noc, je tato nabídka určena právě pro vás. Neváhejte, takové nabídky se často neopakují.

Kompletní financování Vám samozřejmě zajistíme. NEPLATÍTE NÁM ŽÁDNOU PROVIZI, NAŠE SLUŽBY JSOU PRO KUPUJÍCÍ ZCELA ZDARMA!