Prodej penzionu s pozemky

Desná, okr. Jabloned nad Nisou

Reality 11 Vám zprostředkují Předmětem investiční nabídky je penzion k dokončení s pozemky v obci Desná I. Na objektu penzionu v současnosti probíhá rekonstrukce dle vypracovaného projektu s rozšířením o přístavbu, garáž a krytá stání pro vozidla.Objekt se nachází na severním okraji obce Desná, u křižovatky ulic Sokolská a Výletní, v lehce svažitém terénu, v nadmořské výšce 617 – 630 m.n.m. Je orientovaný na jihozápad. Nově je zde řešena rekonstrukce tohoto objektu, přístavba ze severní strany a novostavba garáže a krytých stání, zpevněné příjezdové plochy, parkovacích ploch a chodníku.

Chata Sokolská se nachází na okraji lesů Desenského vrchu, kudy vede hlavní turistická stezka na Soušskou přehradu (cca 7 km). Je situována v blízkosti lyžařského areálu Tanvaldský Špičák (cca 6 km) a Jizerskohorské magistrály a přibližně 14 km od krkonošského horského letoviska Harrachov.

V rámci rekonstrukce je navrženo nové odkanalizování objektu – zřízení biologické čističky a vsakovacích zářezů. Obecní vodovod, elektřina, COV, plyn – ne Pozemek parc. č. 701 ostatní plocha – sportoviště a rekreační plocha – 3 918 m². Pozemek parc. č. 1204 zastavěná plocha a nádvoří – 664 m², vč. jeho součástí, stavby č. p. 55 (bydlení) v části obce Desná I. Pozemek parc. č. 1206 trvalý travní porost – 1 610 m². Pozemek parc. č. 1208 ostatní plocha – neplodná půda – 83 m². Část pozemku 1207 Pozemek parc. č. 1207/2 zahrada – 664 m². Část pozemku 1209 Pozemek parc. č. 1209 – 2 565 m². Dle územního plánu je možné vystavit na pozemku 2 domy (150m²) Na realizaci rekonstrukce a přístavby penzionu byl zpracován projekt, vydáno územní rozhodnutí a stavební povolení. Rekonstrukční práce v souladu s vytvořeným projektem již byly započaty. Hotová je nová střecha, bourací práce, podřezávka domu, vyvedeny odpady, betonové podlahy, krovy, příčky ve spodní části apod.

Vyprojektovaná stavební dokumentace je ve dvou verzích: 1) již zmiňovaná přístavba do patra 2) přístavba přízemní, v patře 2 apartmány a 3 pokoje s kuchyňským koutem, s WC a koupelnou. Případně je zde možnost dokončit dle vlastního uvážení, např. na byty, apartmány. Náhled do příslušné dokumentace vám rádi poskytneme vážnému zájemci.Neplatíte provizi RK.