Prodej domu

Řitka, Praha-západ

Prodej posledního rodinného domu! Dům je řešený pro řadovou zástavbu, svým dispozičním uspořádáním 5+kk uspokojí nároky na bydlení 5 členné rodiny. Dům je jednopodlažní s obytným podkrovím, na boční straně domu je umístěna garáž. Vstup do domu je situovaný z přední části do zádveří, ze kterého je přístup do všech místností v přízemí, zde se nachází koupelna s WC, pokoj a obývací pokoj s kuchyňským koutem, podkrovní část rodinného domu je tvořena chodbou, z které je přístup do třech pokojů, WC a koupelny, celková užitná plocha domu je 134,3 m², dům leží na pozemku o rozloze 485 m².

Na výstavbu domu byly použity velmi kvalitní materiály, střešní krytina z pálené tašky TONDACH, plastová okna s protihlukovými trojskly značky SCHÜCO, venkovní parapety kámen, klempířské prvky(střecha, okapy, oplastovaný pozinkovaný plech bez údržby), na podlahách položena plovoucí podlaha, vinyl a dlažba. Na domech jsou instalována tepelná čerpadla (vzduch/voda) a splňují tak energ. náročnost třídy A. Nabízí se zde dvě varianty prodeje, varianta A: RD NA KLÍČ+POZEMEK 5,4 mil.Kč včetně DPH. Varianta B: RD PŘED DOKONČENÍM+POZEMEK 4,9 mil.Kč včetně DPH, tato varianta neobsahuje (rozvody vody a kanalizace v koupelnách, obklady, podlahy, koupelny a toaletu, vnitřní dveře). Tyto dodávky a montáže lze provést cca do 3 měsíců dle výběru kupujícího nebo již v provedeném standardu RD varianta A.

Obec Řitka má vynikající dopravní dostupnost do Prahy, zastávka MHD 2 min. chůze od domu, Praha-stanice metra Smíchovské nádraží 25 min., vozem po dálnici D4 20 min. Praha-Smíchovské nádraží. V obci nalezneme poštu, obchod, restauraci, mateřskou školku, dětské hřiště, ve 3 km vzdáleném Mníšku pod Brdy nalezneme veškerou občanskou vybavenost: škola, poliklinika, Billa, Penny.