Prodej bytu 3+kk

Mimoňská, Praha

Výhradní prodej bytu dispozičně řešeného jako 4+1/L o celkové ploše 75 m², (podlahová plocha 66 m² + 2 x lodžie, zasklená 6m², menší chráněná mříží 3 m² + komora na chodbě naproti bytu 1,5 m²), v žádané lokalitě Prahy 9, Prosek. Bytová jednotka se nachází v 2. NP z celkových 7. NP. Jednotka disponuje čtyřmi pokoji, dva pokoje orientovány na sever, zde jsou zánovní plastová okna, kuchyňský kout s jídelnou, obývací pokoj a ložnice jsou orientovány jižně, zde jsou původní dřevěná okna s přímými vstupy na obě lodžie. Z předsíně se dostaneme do koupelny s vanou a na oddělenou toaletu.

Byt je v původním stavu a je určen ke kompletní rekonstrukci. Celkové měsíční náklady činí cca 4.300Kč. Celý dům prošel revitalizací: zateplená fasáda, nový výtah, nové vstupní prostory, plastová okna, rozvody vody.

V místě je vynikající občanská vybavenost: školka, škola, poliklinika, dětské hřiště, fitness, nákupní středisko, restaurace… Skvělou dopravní dostupnost zajišťují stanice Metra C, Střížkov nebo Prosek vzdálené 400 m od domu. Pokud Vás tato nabídka zaujala, neváhejte nás prosím kontaktovat, rád Vám nemovitost osobně představím. Možnost financování HÚ, který Vám samozřejmě zařídíme. Při koupi nemovitosti nám nehradíte žádnou provizi, naše služby jsou pro kupujícího ZDARMA!