Prodej bytu 2+kk

Polepy, okr. Kolín

Prodej zajímavého bytu v obci Polepy, okr. Kolín. Bytová jednotka je dispozičně řešena jako 2+kk o užitné ploše 55,4 m2. K bytu náleží zahrádka , 25 m2 a vlastní parkovací stání , 14 m2.
Jednotka je umístěna v 1. NP obytného cihlového domu z roku 2009. Jedná se o uzavřený komplex s přístupem pouze pro residenty.

Celý byt prošel zdařilou rekonstrukcí. Nová koupelna s vanou a toaletou, kuchyň s vestavěnými spotřebiči, (indukční deska, horkovzdušná trouba, digestoř, myčka nádobí),
podlahové krytiny vinyl a dlažba.

Vytápění a ohřev vody zajišťuje elektrokotel. Vzhledem k tomu, že je celý komplex zateplený,
měsíční náklady jsou velmi příznivé.

Jedná se o velmi pěkné místo s dostatkem klidu a soukromí. V samotné obci Polepy se nachází obecní úřad, restaurace, dětské hřiště..

Veškerou občanskou vybavenost naleznete ve 2 km vzdáleném Kolíně, kam se pohodlně dostanete autobusovou dopravou, (zastávka v pěší vzdálenosti od domu), nebo pak vozem cca za 5 min..

Zaujala vás tato nabídka? Neváhejte mne prosím kontaktovat, rád vám ji osobně představím. Financování vám velmi rádi zajistíme. Při koupi nemovitosti nám nehradíte žádnou provizi, naše služby jsou pro kupujícího ZDARMA!