Prodej bytu 2+kk

Jana Drdy, Příbram

Výhradní prodej bytu dispozičně řešeného jako 2+1 o užitné ploše 43 m² + sklepní kóje 2 m², v žádané lokalitě Příbram VII, ulice Jana Drdy. Bytová jednotka se nachází v 1. NP z celkových 5. NP.

Jednotka disponuje dvěma pokoji orientovanými severozápadně, jídelnou navazující na kuchyňský kout vybavený starší kuchyňskou linkou a kombinovaným sporákem s troubou. V koupelně byl instalován sprchový kout, obklady dlažba, jádro je původní. V celém bytě jsou zánovní plastová okna, jinak je nemovitost v původním stavu a je určena ke kompletní rekonstrukci.

Celý dům prošel revitalizací: zateplená fasáda, nový výtah, nové vstupní prostory, plastová okna, rozvody vody.

V místě je vynikající občanská vybavenost: mateřská škola, základní škola, nemocnice, dětské hřiště, Supermarket Billa, restaurace. Zastávka MHD je vzdálena 100 m od domu, pravidelné linky do Prahy – Smíchovské nádraží. Vozem se pohodlně dostanete po D4 za 45 min. na Pražský Smíchov.

Pokud Vás tato nabídka zaujala, neváhejte nás prosím kontaktovat, rád Vám nemovitost osobně představím. Možnost financování HÚ, který Vám samozřejmě zařídíme. Při koupi nemovitosti nám nehradíte žádnou provizi, naše služby jsou pro kupujícího ZDARMA!