Prodej bytového domu

Claudiusova, Jindřichův Hradec

Zprostředkuji vám prodej dvoupodlažního bytového domu o celkové užitné ploše 175 m², na pozemku o výměře 292 m², který se nachází v ulici Claudiusova, v Jindřichově Hradci.

V domě jsou na obou podlažích celkem dvě bytové jednotky 2+kk, o výměře 63,6 m². Dispozičně jsou řešené stejně: za vstupem do bytu se nachází vstupní hala, z níž je přístupný velký obývací pokoj s krbovými kamny, dále velká kuchyň s odděleným kuchyňským koutem a z menší chodby po pravé straně spíš a samostatné WC. Z kuchyně je potom přístupná koupelna se sprchovým koutem.

Cihlový dům z roku 1943 je v dobrém stavu. V roce 2012 prošel částečnou rekonstrukcí, při níž byla položena nová krytina střechy, vyměněna okna za plastová, vyměněny vstupní dveře, renovovány dřevěné podlahy a položena nová dlažba v bytových jednotkách. Topení je v 1.NP zajištěno krbovými kamny s výměníkem do radiátorů, a ve 2.NP krbovými kamny a přímotopy. Vodovod je obecní, kanalizace veřejná. Plyn není využíván, ale je možné jej přivést. Na zahradě se nachází studna k zalévání a je na ní i prostor pro parkování pro jeden až dva vozy.

Zajímavou investiční příležitostí nemovitosti je možnost výstavby další bytové jednotky v půdním prostoru. Dům je celý podsklepený, celková výměra sklepů je 56,87 m². K dispozici je velká, udržovaná zahrada za domem.

Nemovitost se nachází v centru města, občanská vybavenost je tak kompletní a snadno dostupná. Dopravní dostupnost je autobusem nebo vlakem, v místě je MHD (nejbližší autobusová zastávka je ve vzdálenosti 300 m).

Hledáte-li vícegenerační bydlení, nebo vhodnou investiční nemovitost, tato nabídka by vám neměla utéct. Neváhejte mne prosím kontaktovat, rád Vám nemovitost osobně představím.

Kompletní financování Vám samozřejmě zajistíme. NEPLATÍTE NÁM ŽÁDNOU PROVIZI, NAŠE SLUŽBY JSOU PRO KUPUJÍCÍ ZCELA ZDARMA!!