Prodej apartmánu 3+kk, 82 m2

Velké Hamry v Jizerských horách

Krásný apartmán 3+kk
v Jizerských horách

Exkluzivní nabídka prodeje krásného apartmánu 3+kk, o celkové podlahové ploše 79,2 m2, s balkonem 3 m2. Apartmán se nachází ve 2.NP cihlového bytového domu s celkem 8 apartmány, v obci Velké Hamry, okres Jablonec nad Nisou.

Za vstupem do apartmánu se nachází chodba s vestavěnou skříní, z níž je možné po levé straně vstoupit do koupelny s vanou, umyvadlem a toaletou, po pravé straně do technické místnosti s elektrokotlem a bojlerem, a dále do prostorného obývacího pokoje s kuchyňským koutem a výstupem na balkon o výměře 3 m2. Na obývací pokoj navazují dva neprůchozí pokoje.

Stav apartmánu, který byl kompletně rekonstruován v roce 2021, odpovídá novostavbě. Okna jsou plastová, na podlahách plovoucí podlahy, koberce, v koupelně a na chodbě dlažba. Topení je zajištěno elektrokotlem, k dispozici je i reverzní klimatizace.

Součástí prodeje je spoluvlastnický podíl na domě a pozemku (zahrada) 493 m2, a také podíl na sklepní místnosti v přízemí.

Samostatně stojící bytový dům má 2 nadzemní podlaží a podkroví, v nichž se nachází další apartmány. Dům má vstup v přízemí, kde z chodby vede schodiště do patra k apartmánu. Dům je po částečné rekonstrukci a modernizaci, pouze chybí dokončit oprava cca poloviny fasády, která je plánována na rok 2023.

K domu patří venkovní úpravy (zpevněné plochy, oplocení, vrata, přípojka veř. vodovodu, elektřiny a kanalizace), trvalé porosty a pozemky. Parkování je možné přímo na pozemku za uzavíratelnou bránou.

Dispozice

Nejen pro milovníky lyžování

Nemovitost se nachází na mírně svažitém pozemku, v obydlené části města, u hlavní ulice, v pravidelné zástavbě rodinných a bytových domů, vzdálené od centra města cca 0,5 km.

V obci Velké Hamry je základní občanská vybavenost: nachází se zde Městský úřad, jsou zde obchody, vybrané služby, mateřská i základní škola, penzion, restaurace, zdravotní  středisko,  železniční a autobusová zastávka. Veškerá občanská vybavenost je potom ve 3 km vzdáleném Tanvaldu.

Ideální místo nejen pro milovníky zimních sportů, pro které je zde možností vyžití opravdu hodně. V kouzelném okolí se nachází několik známých lyžařských a turistických center, ať už se jedná o Severák, Bedřichov, Tanvaldský Špičák, Harrachov nebo Jizerskou magistrálu.

Cena:

4 990 000 Kč

Včetně realitního a právního servisu.

Kompletní financování Vám samozřejmě zajistíme. NEPLATÍTE NÁM ŽÁDNOU PROVIZI, NAŠE SLUŽBY JSOU PRO KUPUJÍCÍ ZCELA ZDARMA!