Přenechání obchodních prostor

Trojská, Praha-Kobylisy

Exkluzivní nabídka přenechání nájemní smlouvy s odstupem za vybavení zavedené Pizzerie La Nicola v oblíbené lokalitě pražských Kobylis, v ulici Trojská.

Jedná se o obchodní prostory, dispozičně rozdělené do 4 místností, v 1. NP cihlového domu.

Prostory jsou přístupné z ulice vstupem s velkou výlohou, za kterým se nachází prodejní prostor s pultem a malým sezením. Na ten navazuje prostorná kuchyňská část s velkou pecí na výrobu pizzy a dalším potřebným vybavením. Za kuchyní je potom vlevo místnost s malou kuchyňskou linkou, vhodná pro využití jako kancelář, z které se dá vyjít dveřmi na společnou chodbu domu, na níž se nachází se toaleta. Z chodby je přístupná také poslední místnost, momentálně využívaná jako sklad.

Stav objektu je dobrý. Okna jsou plastová, na podlahách dlažba. K vytápění objektu momentálně dostačuje provoz hlavní pece na pizzu, k ohřevu vody slouží elektrický bojler, vodovod je obecní, kanalizace veřejná. K dispozici je elektřina 220 V a 380 V, internet i kabelová televize. Parkování je možné před domem.

Měsíční pronájem prostor činí 16 000 Kč/měs., elektřinu si nájemce převádí na sebe. Odstupné současnému nájemci za vybavení činí 550 000 Kč. Součástí odstupného je know-how 8 let zavedené značky s fungujícími rozvozy, obrandovaný Citroën C1, web s objednávkovým systémem.

Vybavení pizzerie:

Rozvozové auto (Citröen C1)
2x velká lednice (Gorenje)
1x fritéza
1x mikrovlnná trouba (Gastro)
2x nerezový stůl s dřezem
4x nerezový stůl
1x pec na pizzu (RedFox)
2x sporák (Gastro)
1x mrazák (Candy)
1x nerezová lednice s mrazákem
2x malá lednice (Liebherr, Whirpool)
1x barový pult
2x chladící vitrína
2x digestoř
1x hnětač na těsto
1x mrazící pult (Polar)
1x dotyková pokladna
Osvětlení
Bojler na ohřev teplé vody

Objekt se nachází v Pražských Kobylisích, v ulici Trojská, v místě s hustou městskou zástavbou. V okolí se nachází množství administrativních budov, obchodních provozoven a činžovních domů. Pár metrů od objektu je tramvajová zastávka.

Objekt je možné provozovat i pro prodej gyrosu, provozování vietnamské kuchyně apod. Velkou příležitostí je budoucí možné propojení s dovážkovými službami, které zatím nebylo realizováno. Pokud hledáte zajímavou investiční příležitost, je tato nabídka určena právě pro vás.